Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Історія розвитку Хмельницького національного університетуЗміст

Вступ
Технологічний університет Поділля
Структура Хмельницького національного університету
Висновок
Література

Уривки

Протягом 48 років наш університет енергійно змінювався, розквітав талановитими, розумнми викладачами, студентами, співпрацівниками, справжніми шанувальниками високої науки.
Сьогодні наш університет є одним із провідних в країні.
Від загально технічного факультету до Хмельницького технологічного інституту
Сорок років тому, 6 червня 1962 року ректор Українського поліграфічного інституту ім. І. Федорова Володимир Григорович Шпиця, виконуючи розпорядження Міністра вищої та середньої спеціальної освіти України Ю.М. Даденкова, підписав наказ №134 про призначення комісії з організації загальнотехнічного факультету у місті Хмельницькому.
До складу цієї комісії увійшли фахівці, які досконало знали організаційний бік дорученої їм справи. Це були начальник навчальної частини поліграфічного інституту Г.А. Годлевський, декан загальнотехнічного факультету А.В. Золотухін і старший викладач С.М. Ганжуров. Йому, згідно з наказом, належало стати виконуючим обов'язки декана новостворюваного факультету.
З цієї, на перший погляд, незначної, буденної події розпочинається багатовекторна історія розвитку знаного нині не тільки в межах України і СНД, а й у багатьох країнах Європи, Азії, Африки, Америки Хмельницького національного університету.
Тоді ж перед комісією і молодим деканом постало завдання за дуже стислий час налагодити ділові контакти із керівниками міста та області, підібрати необхідний штат викладачів та допоміжного персоналу, підготувати до початку навчального року аудиторії, лабораторії, кабінети, навчальні майстерні, організувати набір студентів на перший курс.
Завдання було і непростим, і нелегким, особливо коли врахувати, що навчальний процес повинен був розпочатися вже через два місяці у приміщенні колишньої обласної друкарні, яка переобладнувалася під потреби факультету.
Дуже гостро стояла проблема кадрів і не тільки вищої кваліфікації, але й молодших наукових працівників, допоміжного персоналу.
Готуючись до початку навчального року, комісія зіткнулась з недостатньою кількістю, а то і повною відсутністю у бібліотеках міста та торговельній мережі необхідної технічної літератури, підручників, навчальних посібників, методичних матеріалів. Були й інші труднощі і негаразди.
Проте ці перепони не зупиняли, а швидше додавали енергії тим, хто взявся за справу створення факультету, адже йшлося про наближення вищої освіти до виробництва, надання допомоги тій молоді, яка працювала і вчилася. Такої молоді в області нараховувалось чимало.
Хотите повысить квалификацию в одном из лучших учебных заведений мира, познакомиться с зарубежной культурой, завести новых друзей? Учеба за границей вместе с NON-STOP TRAVEL - твой шанс кардинально изменить свою нынешнюю и будущую жизнь. Подробную информацию об учебных заведениях и программах Вы сможете найти на nstravel.com.ua/education

Висновок

Наш університет по праву пишається тим, що в багатьох напрямках діяльності є одним із кращих навчальних закладів країни. На шляху до європейських стандартів освіти маємо значні успіхи, що стало передумовою для отримання університетом у 2004 році статусу національного. Сьогодні наш навчальний заклад за рейтингом Міністерства освіти і науки України займає почесне 8 місце серед 24 класичних університетів держави.
Повна інформація про роботу

реферат "Історія розвитку Хмельницького національного університету" з предмету "Університетська освіта". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 26.01.2013 в 11:05. Автором даного матеріалу є Женя. З моменту опублікування роботи її переглянуто 7 та скачано 0 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя...

відмінний реферат на 17 сторінок


Подібні матеріали