Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Економіка праці та СТВ

Аналіз використання трудових ресурсівЗміст
 • Вступ 4
 • Аналіз операцій з оплати праці 5
 • 1. Заробітна плата: сутність та принципи формування 5
  • 1.1 Заробітна плата як основна форма трудових доходів: її сутність, функції і принципи 5
  • 1.2 Формування заробітної плати в умовах ринку. Вартість робочої сили. Заробітна плата як ціна робочої сили 9
 • 2. Аналіз ефективності використання трудових ресурсів підприємства 14
  • 2.1 Аналіз чисельного складу працівників 14
  • 2.2 Аналіз продуктивності праці. 20
  • 2.3 Аналіз стану оплати праці 28
  • 2.4 Аналіз формування та використання фонду оплати праці 37
 • 3. Стратегічне управління трудовими ресурсами 43
 • Висновки 47
 • Список використаної літератури 49
Вступ

В сучасних умовах розвитку суспільства дуже важливим аспектом успішної діяльності підприємства є його стратегія щодо системи оплати праці та ефективності використання трудових ресурсів.

Згідно з визначенням стратегічного набору, необхідною є координація стратегій різного типу. Підприємство може досягти загальних цілей за умови збалансованості стратегій, обґрунтованості взаємодії окремих видів у «стратегічному наборі», що сприяє їхньому взаємопідсиленню, тобто досягненню ефекту синергії. «Сила» загальних стратегій підприємства збільшується за допомогою збалансованості «портфеля», де відображено напрямки його діяльності. Окремі напрямки діяльності реалізуються ефективно, коли функціональні та ресурсні стратегії узгоджені та пристосовані одна до одної та до стратегій вищого рівня. Координація між окремими видами стратегій -- це «концептуальний клей», що поєднує окремі види діяльності -- як виробничі (бізнесові), так і управлінські.
Одна з головних цілей стратегічного управління на підприємстві -- забезпечення раціонального розподілу ресурсів між напрямками діяльності (СЗГ) і їх ефективного використання для якнайкращого досягнення поставлених стратегічних цілей.

Метою даної роботи є розкрити сутність заробітної плати, її принципи та функції, аналіз ефективності використання трудових ресурсів та фонду оплати праці, стратегію щодо управління трудовими ресурсами.

У ході фінансово-економічного аналізу підприємства необхідно визначити ефективність прийнятої ним системи оплати праці як з точки зору впливу на ефективність роботи, в першу чергу -- на збереження трудового колективу і підвищення продуктивності праці робітників, спеціалістів, інших працівників, так і з точки зору зна-чення заробітної плати як однієї з найважливіших складових час-тин витрат на виробництво.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Аналіз використання трудових ресурсів" з предмету "Економіка праці та СТВ". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 29.05.2010 в 02:15. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 2200 та скачано 161 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали