Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Культурологія та релігієзнавство

Драма як вид мистецтва. Драма і театрЗміст

Вступ 3
1 Театральне мистецтво та його види 4
2 Загальне поняття драми 7
3 Драма як жанр 9
Загальні висновки 12
Використана література 13


Вступ

Театральне мистецтво, як й інші мистецтва, є формою суспільної свідомості. Театр має першорядне значення в житті суспільства, як спосіб художнього відбиття дійсності й естетичного виховання мас.
Історичний розвиток театру є невіддільним від розвитку суспільства, від стану культури в цілому. Розквіт або занепад театру, перевага в ньому тих або інших інтересів, художніх тенденцій, його роль у духовному житті сучасності пов'язані з особливостями розвитку суспільства, яке через театр судить про власне життя, усвідомлює його конфлікти.
Драма — самобутній рід літератури й театру. Інтерес до неї та систематичне вивчення її проблем виникли на зорі становлення театрального мистецтва. За багато сторіч, що відселяють нас від театру древньої Греції, драма пройшла складний еволюційний шлях. Мінялася її композиція, структура, мінялися способи її втілення на сцені. Незмінним залишалося те, що це особливий вид мистецтва, призначений для сценічного виконання, що завжди становило основу театру, те, без чого він практично не мислитися.
Стисло розглянемо в цієї роботі питання драми як специфічного жанру театрального мистецтва.

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Драма як вид мистецтва. Драма і театр" з предмету "Культурологія та релігієзнавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 21.10.2010 в 22:55. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 994 та скачано 40 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...