Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Економічна теорія

ІнфляціяЗміст

Вступ
1. СУТЬ ІНФЛЯЦІЇ І ФОРМИ ЇЇ ПРОЯВУ
1.1. Інфляція як економічне явище
1.2. Причини інфляції
2. ТИПИ ТА ВИДИ СУЧАСНОЇ ІНФЛЯЦІЇ
2.1. Типи інфляції.
2.2.Види інфляції.
3. ОСОБЛИВОСТІ ІНФЛЯЦІЇ В СРСР
3.1. Особливості інфляції в СРСР
3.2. Темпи інфляції в СРСР.
3.3. Форми інфляції в СРСР .
3.4. Причини інфляції в СРСР
Висновок

Вступ
Перехід економіки на ринкові відносини різко підвищив значення грошей. «Проблеми грошового господарства стають основними і в практичних заходах реконструкції народного господарства, і в теоретичних дослідженнях. Висока вартість аналізу інфляційних процесів, чисельність діючих утрудняють виробітку правильної грошової політики» [5]. Як показує досвід України, а також інших країн, перехід на ринкові відносини супроводжується швидким зростанням цін, посиленням дії інфляційних чинників. Очевидно, що в умовах ринкових відносин можливості штучної інфляції різко скорочуються. Разом з тим, непослідовність в ухваленні рішень по переходу до ринку, непродуманість деяких кроків підсилюють інфляційні процеси. Досвід багатьох країн, і СРСР зокрема, показав, що тривале функціонування централізованого планування зазвичай веде до порушення збалансованості матеріальних і грошових потоків.

Повна інформація про роботу

реферат "Інфляція" з предмету "Економічна теорія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.12.2010 в 17:33. Автором даного матеріалу є Вероника (petrenko-veronika@rambler.ru). З моменту опублікування роботи її переглянуто 645 та скачано 57 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Вероника...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...