Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Екологія

Канівський природний заповідникЗміст

Вступ
1. Заповідна справа на Україні: від проголошення незалежності до рубежу тисячоріч
2. Канівський природний заповідник
3. Музей ім. Т.Г.Шевченко
4. Флора заповідника
5. Історія заповідника
Висновок

Вступ

Хочеш бути в русі останніх міжнародних новин нерухомості? На сайті zhytlonews.com ти зможеш знайти велику кількість інформацію про нерухомість, житло і ландшафтний дизайн. Всі статті знаходиться у вільному доступі і дуже таки цікаві.
Природа України щедра, багата й різноманітна. М'який помірний клімат, родючі ґрунти, значна кількість водних джерел створюють сприятливі умови для виростання лісової, лугової й степової рослинності й одержання високих урожаїв багатьох видів сільськогосподарських культур. Процес антропизации природних ландшафтів республіки триває, і зміна экосистем здобуває з кожним роком більше широкі масштаби. У зв'язку із цим необхідно вжити заходів для збереження унікальних ландшафтів, найрідших і зникаючих видів рослин і тварин, усього генофонду рослинного й тваринного світу з метою пізнання законів природи й взаємозв'язків його окремих компонентів для забезпечення більше сприятливих умов науково-технічного прогресу й оптимальних екологічних умов для прийдешніх поколінь.
Для цих цілей на Україні існує мережа природно-заповідних об'єктів, до яких ставляться 12 заповідників (з них 2 — біосферних), більші заповідні території відведені під національні парки (2), заповідно-мисливські господарства (4), близько 1500 державних заказників і понад 3700 невеликі заповідні об'єкти: урочищ, пам'ятників природи й парків різного призначення. Одним з найвідоміших заповідників України є Аскания-Нова; він розташований у Херсонській області на схилі Великого Чапельского поду.Аскания-нова. створена для збереження масиву цілинної ковыльно-типчаковой степу. Площа заповідного цілинного степу 11000 га (1967), з яких 1560 га — абсолютно заповідні.

Повна інформація про роботу

реферат "Канівський природний заповідник" з предмету "Екологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 04.02.2011 в 12:36. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 846 та скачано 48 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...