Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Банківська справа

Банківський резервЗміст

Вступ 2
1. Види резервів у практиці вітчизняних комерційних банків 2
2. Формування резерву, як один із шляхів мінімізації кредитних ризиків. 8
3. Резервна політика та її особливості в Україні. 15
Висновок 20
Список використаної літератури 22

Вступ

Основною економічною функцією банків є кредитування їх клієнтів. Від того, наскільки добре банки реалізують свої кредитні функції, багато в чому залежить економічний стан регіонів, що ними обслуговуються. Банківські кредити сприяють появі нових підприємств, збільшенню кількості робочих місць, будівництву об’єктів соціального та культурного призначення, а також забезпечують економічну стабільність. Проте в діяльності кожного банку завжди виникає проблема покриття можливих втрат за кредитними операціями. Ось чому важливим питанням на сьогодні в банківській сфері залишається створення різного роду банківських резервів.
Будь-яка діяльність має успіх лише за умови правильного планування, організації та контролю. Вже в давні часи "банкіри" вбачали необхідність управління позичковими операціями, бо останні містили в собі елемент ризику, пов'язаний не лише з втратою прибутків, а й усіх наявних ресурсів, тобто, банкрутством. Саме тому, розміщуючи кошти серед різних позичальників, банки зважають на політичні, економічні та соціальні фактори, ситуацію на банківському ринку, стратегічні орієнтири банку, середовище позичальника, його особисті якості та сферу діяльності, а також реальні умови проведення конкретної кредитної операції, формування банківських резервів як методу зменшення кредитного ризику.

Повна інформація про роботу

реферат "Банківський резерв" з предмету "Банківська справа". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 12.11.2010 в 22:17. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 449 та скачано 26 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...