Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Інвестування

Інвестиційні проектиЗміст

1. Обґрунтування доцільності реалізації інвестиційного проекту
За оцінками експертів загальні витрати на технічне переозброєння підприємства складають 182,5 тис. грн.., ставка дисконту з урахуванням індивідуального ступеня ризику проекту становить 17%. Щорічні грошові потоки в розрізі наявних альтернативних проектів наведені в таблиці 1....

2. Врахування ризику при виборі інвестиційних проектів
За оцінками спеціалістів загальні витрати на технічне переозброєння підприємства при «песимістичному» сценарії розвитку подій становитимуть 212,5 тис. грн., при «оптимістичному» - 177,5 тис. грн., при «нормальному» - 182,5 тис. грн. Ймовірність розвитку подій за «нормальним» сценарієм становить 0,6; за «оптимістичним» - 0,15; за «песимістичним» - 0,25.
З Урахуванням ступеню ризику ставка дисконту становить 20 % при «песимістичному» сценарії розвитку подій, а при «оптимістичному» - 12 % ( базова ставка при «нормальному» сценарії – 17 %).
Грошові потоки при різних варіантах розвитку подій наведені в таблиці 2....

3. Джерела фінансування інвестицій
Розрахуємо, яку частину чистого прибутку підприємства можна спрямувати на його технічне переозброєння. Таблиця 3.1
Розрахунок суми чистого прибутку, який можна реінвестувати у виробничий розвиток підприємства

Вирішення завдань доступні після скачування...

Повна інформація про роботу

розрахункова робота "Інвестиційні проекти" з предмету "Інвестування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 20.03.2011 в 17:26. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 442 та скачано 46 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...