Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Менеджмент

Інноваційний проект: система «Розумний будинок»Уривки

Раздражает не комфортная температура в доме? Компания "Арктика-Запад" занимается обслуживанием кондиционеров во львове и решит любую Вашу проблему, связанную с микроклиматом в доме. Инновативность, индивидуальный подход и качество - вот главные преимущества компании.
Управління кліматом
Процес централізованого управління мікрокліматом є одним з складних в системі життєзабезпечення будинку. Система клімат контролю складається з наступних компонентів:
• опалювання;
• кондиціонування;
• вентиляція;
• тепла підлога.
При традиційній побудові господареві доводиться управляти кожною з цих систем окремо. Причому можливі ситуації, коли в міжсезонні кондиціонування починає «боротися» з вентиляцією. Це приводить до прискореного зносу устаткування і підвищеного енергоспоживання. Щоб уникнути подібного необхідна єдина система, об'єднуюча управління всіма компонентами, які забезпечують мікроклімат будинку. Можливості установки необхідного клімату, системи, що діє під заступництвом, РОЗУМНИЙ БУДИНОК, вражають. З її допомогою температуру в будь-якій кімнаті можна відрегулювати прямо з настінної панелі або переносного пульта управління. У кожному приміщенні система підтримує індивідуальні параметри — температуру, вологість, притоку свіжого повітря. Причому залежно від вуличної температури і потрібної швидкості прогрівання (або ж за бажанням господарів) вибирає і включає на необхідну потужність один або декілька теплових приладів — радіатори опалювання, теплі підлоги, тепловентиляторы, кондиціонери в режимі обігріву.
Щоб створити комфортні умови для сну, до ночі температура знизиться, а вранці — підніметься. Якщо ви надовго виїжджаєте з будинку, в ньому встановлюється економічний режим (+15—16° С). За три — чотири години до повернення можна дати команду по телефону або через інтернет, і до потрібного моменту автоматика встановить в приміщеннях задані кліматичні параметри.
Господаря немає удома, але система повідомить його про силу вітру, опади, температуру на вулиці і в приміщеннях, отримає і виконає накази — наприклад, відкрити вікна, щоб провітрити кімнати. Зачнеться сильний вітер або дощ — автоматика закриє їх. У жаркий літній полудень включить кондиціонери і опустить жалюзі.
У системі кліматконтролю також можливе створення сценаріїв. Прийшли гості — включаєте відповідний, і вентиляція і кондиціонування зачнуть працювати з підвищеною потужністю, збільшиться приток свіжого повітря, подує приємною прохолодою. Зібралися поїхати в свій заміський котедж? Даєте команду з мобільного телефону або по Інтернету, і система РОЗУМНИЙ БУДИНОК підготує сауну до вашого приїзду.
Повна інформація про роботу

проект "Інноваційний проект: система «Розумний будинок»" з предмету "Менеджмент". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 10.09.2010 в 21:43. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 653 та скачано 53 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...