Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Статистика

CтатистикаКількість питань в шпоргалці: 45

Уривки

1. Статистика як сус-на наука.

Ст-ка-наука,яка вивч. розміри і кількісні співвідношення масових сус-ноек-х явищ і процесів у нерозривному зв’язку з їх змістом,вона кіл-но досліджує закономірності роз-ку сус-х явищ за конкретних умов місця і часу.
Ст-ка поділяється на такі розділи: І-теорія ст-ки-розглядає п-пи та м-ди вивч.сус-ноек-х явищ і процесів; ІІ-соц-ек. ст-ка-вивч. методологію побутових макроек-х показників та їх аналіз на рівні нар. гос-ва країни чи регіону; ІІІ-демографічна,промислова,с/г та ін. галузеві ст-ки,які вивч. окр. галузі нар. гос-ва чи сус-го життя.

2. Предмет ст-ки.

Ст-ка як наука вивч. явища сус-го життя. Об’єктами ст-го аналізу є можуть бути різноманітні явища і процеси сус-го життя. Предметом ст-ки є розміри і кіл-ні співвідношення між масовими сус-ми явищами,закономірності їх формування,роз-ку,взаємозв’язку.

3. Ст-на методологія.

Ст-на методологія-комплекс спец.,властивих лише ст-ці методів і засобів дослідження. Ряди розподілу-рез-т клас-ї, групув. елем. сук-ті станом на певний момент чи за певний інтервал часу. Ряд динаміки-клас-є значення ст-х показників у часі за періодами або моментами часу,тт. описує динаміку роз-ку масового процесу. Ст-на сук-ть-це велика к-ть одиниць,об’єктів,явищ,об’єднаних б.-я.заг.влас-ми і які підлягають ст-му вивченню. Одиниці сук-ті-це окр.об’єкти та явища,які скл.ст-ну сук-ть. Ст-ний показник-це узагальнена кіл-на хар-ка соц.-ек явищ і процесів;сук показників складають с-му показників.

4. Поняття про зведення і формування ст-ї інф-ї.

Ст-не зведення-це систематизація одиничних фактів,яка дає змогу знайти узагальнені пок-ки,які описують всю досл. сук-ть,зд. аналіз та прогнозування досл. явищ і процесів. Ст-не зв.поділ.на такі етапи: І-визначення завд.ст-го зведення; ІІ-вибір групувальної ознаки,визнач.к-ті груп та інтервалів,формув.груп та підгруп; ІІІ-перевірка повноти і якості матеріалів спостереження,підбиття підсумків,обчисл.окр.пок-в для хар-ки всієї сук-ті або окр.її частини.

5. Абсолютні ст-ні величини.

Абс.вел.-це пок-ки,які вираж.розміри сус-ноек-х явищ і процесів в конкретних умовах місця і часу. А.в.→заг.та індивідуальні. Заг.а.в.хар-ть розмір ознаки сук-ті,одержаної від додавання,значень ознак,окр.один.ску-ті. Інд.а.в. хар-ть кіл-ні ознаки окр. одиниць. Зал.від причин і завд. аналізу,викор.такі а.в.:натуральні,умовно-натуральні,вартісні.
Повна інформація про роботу

шпоргалка "Cтатистика" з предмету "Статистика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 29.05.2011 в 20:13. Автором даного матеріалу є Яна (yanalia2010@mail.ru). З моменту опублікування роботи її переглянуто 364 та скачано 52 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Яна...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали