Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Страхування

Страхова компанія «Універсальна»Зміст

1. Історія становлення і розвитку.............................................................3
2. Членство в економічних обєднаннях...............................................6
3. Корпоративні клієнти................................................................................10
4. Соціальна активність................................................................................11
5. Основні фінансові результати 9 місяців 2009 року...................14
6. Страхування (види страхування).....................................................17
7. Висновки та пропозиції...........................................................................27

Висновки та пропозиції

Страхова компанія «Універсальна» дійсно відповідає своєму найменуванню, бо надає послуги за 30 – ма видами страхування. Компанія має такі переваги в наданні страхового захисту: максимальна адаптація страхових програм до вимог та потреб клієнтів; комплексний страховий захист; чітка андеррайтерська політика; професіоналізм спеціалістів компанії з досвідом роботи в Україні та за кордоном (понад18 років!!!); гнучкість системи тарифних ставок та вигідні умови системи розтермінування страхових премій тощо.
На сьогоднішній день компанія є однією з провідних та найбільш надійних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм клієнтам широкий спектр сучасних програм індивідуального та корпоративного убезпечення (більше - індивідуального) життя разом з якісним професійним обслуговуванням. Компанія постійно удосконалює якість обслуговування клієнтів.
За останні роки існування, компанія збільшила статутний фонд на 14800 тис.грн., страхові резерви на 66000 тис. грн., зросла також загальна сума активів з 263 202,6 тис.грн. (у 2007) до 433 623,6 тис.грн. (у 2009році.). Згідно структури страхових платежів можна зробити висновок, що компанія більшу увагу загострює на страхуванні автомобілів. Виплати компанії також зросли за останні 2 роки на 66,13% (у порівнянні з 2007р.).
Щодо пропозицій, то, на мою думку, компанія повинна розширювати спектр послуг по страхуванню життя (life - страхування). Чому??? На сьогоднішній день немає таємниці в тім, що трудове населення України менше за пенсійне, кількість пенсіонерів зростає, а платити ні зчого, і ні з кого збирати пенсійні податки (ця тенденція росте !). Я вважаю, що в найближчий час трудове населення України порозумнішає і самостійно буде піклуватися за свою пенсію, тобто відкриватиме зберігаючі програми щоб в кінцевому результаті забезпечити свою старість.

Повна інформація про роботу

індивідуальна робота "Страхова компанія «Універсальна»" з предмету "Страхування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 16.12.2010 в 20:37. Автором даного матеріалу є Николай (sakramento50@yahoo.com). З моменту опублікування роботи її переглянуто 473 та скачано 36 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Николай...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...