Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Автомобільні двигуниЗміст

Вступ 4
1. Хімічні реакції при горінні палива .5
2. Розрахунок процесів дійсного циклу 8
3. Розрахунок індикаторних та ефективних показників дійсного циклу двигуна ...13
4. Розрахунок параметрів циліндра та тепловий баланс двигуна ..15
5. Побудова зовнішньої швидкісної характеристики двигуна 18
6. Кінематичний розрахунок кривошипно-шатуного механізму .23
7. Побудова індикаторної діаграми циклу двигуна ..30
8. Динамічний розрахунок кривошипно-шатунного механізму 34
Висновки.41
Література...42

Вступ

Планета Тюнинга 4х4. Магазин тюнинга в Украине. Тюнинг внедорожников. Самый большой магазин тюнинга на территории Украины. Тюнинг и аксессуары для автомобиля по доступным ценам.

Автомобіль це один із винаходів людства який впродовж століття користується великою популярністю і шаною серед покупців. Хоч і на даний період життя авто-прому, автомобіль вважається не об’єктом розкоші а засобом пересування. Але цю фразу не можна примінити до всіх автомобілів, є такі автомобілі які коштують суму з пару порядками( 1,000,000$)і навіть більше.
Але всі автомобілі залишаються автомобілями. Він як і сто років назад має у своєму складі колеса, кузов, двигун , трансмісію, механізми керування. Проте всі агрегати і механізми автомобіля дістали колосальні зміни і істотно ускладнилися. Завдяки цьому різко зросла швидкість, потужність, економічність, комфортабельність автомобілів, поліпшився їхній дизайн. Крім того, розширилася номенклатура застосовуваних деталей і збільшилася їхня кількість. Сучасні автомобілі обладнанні різними електронними системами керування, що дозволяє краще слідкувати за роботою автомобіля.
Основними задачами автозаводів є вдосконалення:
• паливної апаратури(економічність);
• зменшення маси двигунів;
• вартість виробництва і експлуатації;
• підвищення надійності роботи систем автомобілів;
• системи вихлопу відпрацьованих газів в атмосферу;
• зниження їх шуму.
Впровадження цих задач вимагає від конструкторів, зв’язаних з виробництвом і експлуатацією двигунів, глибоких знань теорії, конструкції та розрахунку двигунів.
Двигуни за різними критеріями ЄВРО-4,5 повинні мати такі вимоги:
1. висока продуктивність;
2. економічність;
3. міцність;
4. надійність;
5. мала маса і металомісткість;
6. габарити;
7. енергоємність;
8. обсяг і вартість ремонтних робіт;
9. витрати на оплату праці обслуговуючому персоналу;
10. високий технічний ресурс і ступінь автоматизації;
11. простота і безпека обслуговування.

Література

1. А.И.Колчин, В.П.Демидов «Расчет автомобильных и тракторных двигателей», М.: Высш. школа, 1980. – 400с.
2. І.П.Ріло, О.П.Рижий «Методичні вказівки 032-176» до виконання практичних робіт і курсового проекту з дисципліни «Автомобільні двигуни» для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 6.090200 «Автомобілі та автомобільне господарство». Рівне: НУВГП, 2005 р. – 37 с.
3. Тимченко І.І., Гутаревич Ю.Ф. «Автомобільні двигуни». Харків: Основа, 1996.
4. Савельев Г.М., Зайченко Г.Н. Турбокомпрессоры и теплообменники надувного воздуха автомобыльныных двигателей: Учебное пособые для институтов повышения квалифыкации. Ярославль: Верх-Волж. Кн. Изд-во, 1983.-96с.
5. www.autosite.com.ua
Повна інформація про роботу

курсова робота "Автомобільні двигуни" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 19.06.2011 в 11:29. Автором даного матеріалу є Yamato (chester_silwa@mail.ru). З моменту опублікування роботи її переглянуто 1336 та скачано 50 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Yamato...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали