Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Дослідницька робота студентів

Зміст

Вступ……………………………………………………………………….....2 стр.
1. Поняття та особливості науково-дослідницької роботи студентів...4 стр.
2. Цілі та завдання НДРС………………………………………………..9 стр.
3. Основні форми науково-дослідних робіт студентів……………….12 стр.
4. Керівництво НДРС…………………………………………………..19 стр.
Висновок…………………………………………………………………….22 стр.
Література…………………………………………………………………...23 стр.

Вступ

Нет времени писать курсовую работу, к тому же требовательность преподавателя к качеству курсовой слишком высока? Тогда курсовая на заказ - твой самый оптимальный выбор в данной ситуации. Высочайшее качество написанной работы, возможность срочного написания курсовой работы, легкая оплата - вот некоторые из преимуществ информационного центра Vipstudent.org

Науково-дослідна робота студентів є однією з найважливіших форм учбового процесу. Наукові лабораторії і гуртки, студентські наукові суспільства і конференції, - все це дозволяє студентові почати повноцінну наукову роботу, знайти однодумців по ній, з якими можна порадитися і поділитися результатами своїх досліджень. Так або інакше, дослідницькою роботою займаються всі студенти вузів. Написання рефератів, курсових, дипломних робіт неможливо без проведення якихось, хай найпростіших досліджень. Але глибша наукова робота, займатися якою студента не зобов'язує учбовий план, охоплює лише деяких. Студент, що займається науковою роботою, відповідає тільки за себе; тільки від нього самого залежать тема досліджень, терміни виконання роботи, а так само, що важливо, і чи буде виконана робота взагалі. Витрачаючи свій особистий час, студент розвиває такі важливі для майбутнього дослідника якості, як творче мислення, відповідальність і уміння відстоювати свою точку зору. З боку викладача необхідні добра увага і підтримка, без яких студент, особливо на молодших курсах, не захоче (та і просто не зможе) займатися “нудною наукою”, якою здається майже будь-яка дисципліна на початкових стадіях її освоєння. Студентські наукові об'єднання часто стають кузнею молодих кадрів для Вузів, в стінах яких вони працюють і за їх межами. Вже в працях Ломоносова ми зустрічаємо слова про необхідність заохочення молодих студентів, що виявили бажання займатися власними дослідженнями у поза аудиторні години.
Розвиток науки у вищій школі передбачає підвищення якості підготовки спеціалістів, здатних, у свою чергу, після закінчення навчання самостійно вирішувати серйозні наукові завдання, йти у рівень з передовими ідеями теорії і практики управління народним господарством в умовах ринкової економіки. Тому саме у навчальному закладі важливо прищепити студентам смак до наукових досліджень, привчити їх уже на цьому етапі мислити самостійно.
Отже, розвиток науки у вищій школі не лише змінює зміст і значення навчальних дисциплін, а й підказує нові форми та методи проведення навчального процесу. Результати науково-дослідної роботи відбиваються в нових курсах, лекціях і практичних (семінарських) заняттях. Як свідчить практика, залучення до наукової роботи робить для студентів дисципліни, які вивчаються, предметними, стимулюючи їх засвоєння. Причому науково-дослідна діяльність є органічною частиною і обов´язковою умовою успішної роботи вищих навчальних закладів. Студенти не лише отримують найновішу наукову практичну інформацію від викладачів на лекційних і семінарських заняттях, лабораторних роботах і виробничих практиках (особливо старшокурсники), а й беруть участь у наукових дослідженнях. Отже, підвищення ефективності вузівських науково-дослідних робіт, залучення до їх виконання студентів підвищують і якість підготовки спеціалістів вищої кваліфікації. За рахунок цього вузівська наука має можливість омолоджувати наукові кадри, оскільки приплив молодих учених здійснюється постійно. Ця особливість дає великі переваги вищій школі як з точки зору розвитку самих досліджень, так і з точки зору підготовки наукових кадрів. Тому специфіка роботи вищих навчальних закладів потребує не простого, а органічного поєднання навчально-виховної і науково-дослідної роботи викладачів, аспірантів і студентів. Типовими у цій галузі є інтеграція і подальша спеціалізація наукової діяльності та прискорення темпів її розвитку. При цьому наявність кафедр і спеціальностей різних профілів і напрямів створює можливість проведення комплексних досліджень.
Метою даної роботи є розглянути відомі види і форми науково-дослідної роботи студентів, зробити рекомендації по застосуванню деяких з них до досліджень в області вивчення економічної теорії.

Висновок

Науково дослідницька робота студентів є важливим чинником при підготовці молодого фахівця і ученого. Виграють всі: сам студент набуває навиків, які стануть в нагоді йому протягом всього життя, в яких би галузях народного господарства він не працював: самостійність думок, уміння концентруватися, постійно збагачувати власний запас знань, володіти багатобічним поглядом на виникаючі проблеми, просто уміти цілеспрямовано і вдумливо працювати.
Суспільство отримує гідного свого члена, який, володіючи вище переліченими якостями, зможе ефективно вирішувати завдання, поставлені перед ним.
Кожен викладач Вузу повинен приділяти НДРС не менше уваги, чим до аудиторних занять, не дивлячись на те, що це віднімає багато часу і сил. Адже найбільша нагорода для нього - це дійсно освічена, всесторонньо розвинена і вдячна людина, яка завжди пам'ятатиме уроки, отримані в юності.
Цілі і завдання, поставлені у вступі, на мій погляд, вивчені і вирішені. Розглянуті окремі види НДРС, а також вирішена проблема поліпшення останньої за допомогою організації безперервної роботи, коли студент, піднімаючись по сходах знань, не тільки вчиться ефективно і плідно працювати, витрачаючи при цьому багато вільного часу і сил, але і отримує від процесу сходження велике задоволення, тому що придбані ним знання допоможуть йому як в роботі і навчанні, так і в особистому житті.Коментар автора роботи
Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...


  Скачать работу бесплатно [19.7Kb]

Характеристика роботи

курсова робота "Дослідницька робота студентів" з предмету "Курсові роботи" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: робота, студентів, Дослідницька. Робота опублікована 03.02.2011 в 19:10 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 126 та скачано 4 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочокЯк Ви оцінюєте роботу, прокоментуйте?

Ім`я *:
Email:
Код *: