Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Інформаційні системи і технології

Контрольна робота з інформаційних системЗміст

1. Дискова операційна система.
2. Впорядкування файлів за різними характеристиками в NC.
3. Архівація інформації. Принцип дії архіваторів.
4. Типи вікон Windows і їх загальна структура.
5. Властивості дисків, папок, файлів в програмі Провідник.
6. Структура вікна програми текстового процесору MS Word.
7. Створення мережевих дисків та папок.
8. Редагування даних в комірках MS Excel.
9. Сканування інформації в програмі FineReader.
10. Побудова таблиць в MS Access.
11. Практична робота в MS Access (опис):

* В програмі MS Access створити базу даних "Футбол”. В цій базі даних створити таблицю "Турнірна таблиця” з наступними полями: "Команда”, "Місце”, "Голи”, "Ігри”. В довільній формі занести 10 записів і заповнити всі поля.
* Створити запит "Результат” з таблиці "Турнірна таблиця”. В цьому запиті потрібно створити нове поле "Результативність” з формулою Голи / Ігри. З цього запиту створити нову однойменну таблицю.

Практична частина в форматі MS Access...

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Контрольна робота з інформаційних систем" з предмету "Інформаційні системи і технології". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 11:13. Автором даного матеріалу є Яровий Максим. З моменту опублікування роботи її переглянуто 583 та скачано 61 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Яровий Максим...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...