Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Вірус плямистого зів'янення томатівЗміст

1. Вступ3
2. Вірус плямистого зів'янення томатів. 7
2.1. Сегментовані негативні ланцюг РНК вірусів 0.7
2.2. Структурні особливості впуть.. 9
2.3. Впуть інфекції циклу 0.11
2.4 Реплікації діяльності впуть вириона отриманих та цитоплазматичних RNPs: перемикання між транскрипції та реплікації. 13
2.5 Впуть транскрипції .14
2.6 Впуть транскрипції в пробірці.. 16
2.7 Ініціації транскрипції: кришка вихопивши17
2.8 Впуть термінації транскрипції 20
2.9 Ініціації трансляції вірусної РНК 21
2.10 методи дослідження транскрипції та реплікації негативні вірусів пасмо 22
2.11 Синтез РНК у відсутність ретикулоцитів лізат .24
2.12 Синтез РНК у присутності ретикулоцитів лізат.. 26
3. Морфологія .33
3.1. Вірусів геному.. 34
4. Патогенні .. 36
4.1. Симптоми 36
5. Transmission і епідеміології 38
5.1 поширення комах 40
6. Попередження заходи 43
6.1 Санітарії 43
6.2. Скрінінг.. 43
6.3 культурного управління44
6.4 Біологічний контроль 0.44
Висновок
Примітки та посилання .47

Уривки

Морфології і структурою геному та організації частка tospoviruses кілька функцій, з представниками інших родів родини буньявірусов. Частинки поблизу pleiomorphic, 80-120 нм в діаметрі. Геном tospoviruses включає в себе три РНК називають Великою (L), середній (M) і малих (S). 5 'і 3' кінцеві послідовності РНК зберігається. L РНК в негативному сенсі, а M і S РНК ambisense в їх організації геному. L РНК коди для РНК-залежної РНК-полімерази (RdRp). М РНК кодує прекурсорів для двох структурних глікопротеїнів, Г. Н. і GC, і неструктурних білків, Нм. S РНК коди для нуклеокапсида білка (N), а інший не-структурний білок, НЗ. Три геномної РНК тісно пов'язані з білком N формування рибонуклеопротеидов (RNPs). Ці RNPs укладені з в ліпідів конверті, що складається з двох вірусів закодована глікопротеїнів, а також безліч похідних мембрани. Організації геному, продукти генів і їх ролі показані. У зв'язку з негативним strandedness геному, віріони містять кілька молекул РНК-залежної РНК-полімерази, щоб ініціювати початкових раундах реплікації РНК віріона. Експресії геному сприяє через синтез субгеномних РНК.
Значний прогрес був досягнутий в нашому розумінні функціональної ролі різних генів впуть. 331-кДа RdRp кодуються L РНК служить багатофункціональний, реплікація пов'язаних білків і, як вважають, функції спільно з приймаючими кодуванні факторів. Скринінг бібліотеки кДНК з західна Ф. використанням впуть фрагменти впуть RdRp, передбачуваного фактора транскрипції, який зв'язується з впуть RdRp був ізольований, який був показаний для прив'язки до впуть РНК і підвищення впуть реплікації.

Обираєш польський ВНЗ? Докладну інформацію про найпопулярніші польські університети можна знайти на univerpl.com.ua: опис університету, бакалаврат, магістратура, навчання англійською, фото.
Ссавців клітин, що експресують цього передбачуваного фактора транскрипції підтримується впуть реплікації. З впуть передається кілька видів трипсів це ще належить з'ясувати, якщо подібні фактори транскрипції існують і в інших векторів трипса.
Призначення функцій різних генів впуть продуктів було зроблено з використанням непрямих підходів з зворотної генетики системи на основі інфекційних клону кДНК поки не представляється можливим для негативному сенсі РНК вірусу, таких як впуть. Використання непрямих підходів, функцій РНК-М закодовані глікопротеїнів і Нм недавно були розшифровані. Відсутність гена схожі на Нм в інших родів родини буньявірусов припускає, що Нм служить функція, яка полегшує впуть інфекції рослин. Вірус руху у рослин опосередковано вірусу в кодуванні руху білка і аналогічна функція була запропонована для Нм і наступні експериментальні дані підтримали цю гіпотезу.
Останнім часом роль Нм в життєвому циклі впуть був досліджений в пробірці і в рослинництві. Вірус-закодованих білків руху, як правило, пов'язуються з вірусної РНК вірусу і полегшують рух через plasmodesma. У пробірці вираженої Нм взаємодіяли з N білка і пов'язаного ssRNA в послідовності-неспецифічних чином. Члени сім'ї DnaJ були знайдені зв'язати Нм в дріжджах-два-гібридної системи. Трансгенні рослини Nicotiana аЬасіт висловивши Нм проводиться симптомами інфекції впуть. Біохімічний аналіз цієї реакції рослин показав, накопичення каллози, показник запуск заводу захисної реакції. Установчий вираз Нм і його подальше втручання в транспорті плазмодесми у функції могло б привести до неправильного моделі зростання бачили в цих трансгенних рослин. Більш прямі докази ролі вірусу Нм в русі був отриманий гетерологічних досліджень доповнення використання інфекційних клону кДНК вірусу тютюнової мозаїки (ВТМ) і замінюючи ВТМ генів з геном Нм впуть. Ген Нм доповнюється руху недостатньо мутант ВТМ у рослинах тютюну і сприяла велика відстань рух гібридною ВТМ-впуть Нм. Білка Нм, коли вони виражаються в рослинних, опосередкованих трубочку освіта в інфікованих протопластів.
Впуть мутантів вистачає конверт не трипсів, що передаються про те, що детермінант для передачі трипса локалізовані на глікопротеїн-містять конверт. Використання двох різних ізолятів впуть, які відрізняються у передачі трипсів, генетичні реассортантов (= pseudorecombinants) були отримані від coinoculating рослин як з ізолятів. У результаті реассортантов були оцінені за їх здатністю бути передані трипса
і джерела геномної компоненти кожного з цих реассортантов була визначена.
Тільки ті, які реассортантов М РНК походить від трипсів, що передаються ізолювати зберіг трипса трансмісивність підтверджують функціональний внесок М РНК трипса передачі (мал. 11). Послідовність зіставлення глікопротеїну гени цих двох ізолятів показало, що точкова мутація відіграє критичну роль у визначенні трипса передачі. Ролі Г.Н. і GC в векторного взаємодії впуть-трипса починають бути з'ясовані й обговорюються в рамках передачі і епідеміології. Крім того, М. РНК було показано провести детермінанти адаптації господаря і подолання опору рослини-хазяїна, а також патогенних отриманих опору в томатному і тютюну. За відсутності системи зворотного генетики, доповнення досліджень і генетичних досліджень рекомбінації, такі як згадані вище пропозиції альтернативних підходів для вивчення структурно-функціональних взаємовідносин різних генів впуть.
Повна інформація про роботу

курсова робота "Вірус плямистого зів'янення томатів" з предмету "Вірусологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 10.01.2013 в 20:29. Автором даного матеріалу є Микола. З моменту опублікування роботи її переглянуто 9 та скачано 0 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Микола...

відмінна курсова на 36 сторінок


Подібні матеріали