Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Перепланування нежитлового приміщення в кафеЗміст

ВСТУП
РОЗДІЛ 1. ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ПЕРЕПЛАНУВАННЯ
РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ АНАЛОГІВ
РОЗДІЛ 3. ПРОПОЗИЦІЯ ПЕРЕПЛАНУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ У КАФЕ
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ

ВСТУП

У новобудовах зараз вже важко придбати квартиру на першому чи другому поверхах для проживання. Найчастіше ці поверхи проектують під приміщення виробничо-торгівельного використання, адже це дуже актуальна тема у наш час.
Мета курсової роботи – перепланувати перший поверх житлового будинку під приміщення громадського використання.
Завдання:
- Зробити перепланування;
- Створити окрему вхідну групу;
- Підібрати матеріали;
- Обрати стиль;
- Підібрати та розташувати меблі;
- Вирішити колірну гаму;
- Узагальнити візуальний вигляд.
Важливу роль у популярності серед фізичних та юридичних осіб грає те, як фірма себе зарекомендує саме своїм виглядом, адже саме на це звертається увага при потраплянні до приміщення. Тож треба спланувати гарним та функціональним все, від стелі та підлоги загально досяжних приміщень до меблів на кухні, або у зоні відпочинку. Оскільки перепланування та облаштування інтер’єру вже давно є вимогою будь-якого нового приміщення, необхідно створити саме хороший та сильний інтер’єр, щоб зробити бізнес клієнта успішним. Інтер'єр для багатьох - засіб самовираження та престижності, такий же як стильний одяг, модний автомобіль або відпочинок на дорогому курорті і це природна потреба людини, отже, доводиться мати справу і з ремеслом, і з мистецтвом.
Необхідно досягти у дизайні золотої середини, якщо доведеться - розширити приміщення за рахунок сусіднього, або ж виділити різні зони. Одним із завдань також є, за побажаннями замовника, просвітити і розширити інтер'єрний кругозір, запропонувати найкращі для нього рішення, здивувати своєю фантазією, порадувати майбутньої культурою і гармонійністю.
Важливим етапом є обладнання внутрішнього простору. Це питання теж необхідно вирішити. Усі елементи приміщення мають бути у одному стилі, та не сперечатися один з одним. Все повинно бути заздалегідь продумано, функціонально обґрунтовано і красиво виконано.
Хотите получить качественное образование без коррупции в европейском университете? Еще бы, магистратура в польше - отличная возможность повысить свои шансы на лучшую жизнь. Образование в Польше предоставляет свободное перемещение по Евросоюзу с правом на официальную работу в любой стране!

ВИСНОВКИ

По закінченню курсової роботи було виконано низку завдань. Перед переплановуванням поверху, було враховано безліч нюансів:
- законність дій у переплануванні поверху;
- створено дві окремі вхідні групи (одна для персоналу, інша – для відвідувачів);
- визначено загальний архітектурний стиль;
- підібрано матеріали;
- підібрано та розташовано меблі;
- обрано колірні переваги відносно стилю;
- кожне приміщення має своє призначення.
З призначення приміщення витікає атмосфера, яку воно передає, у цьому допомагає колір. Крім цього було розроблено схему освітлення, обрано обробні матеріали та обговорено етапи проведення робіт, а також багато чого іншого.
Усі нюанси конфігурації нових приміщень розроблено на комп’ютері. Перепланування та дизайн інтер'єру приміщення має на увазі не лише перетворення простору і проведення будівельних робіт, але і обробку приміщення до найдрібніших предметів інтер'єру. Тобто підібрано відповідний стиль і напрям аксесуарів: столи, стільці, світильники, бар, вази, статуетки, декоративний фонтан, картини, штори, а також спільні колірні гамми і поєднання матеріалів, в яких все це виконано. Внутрішній простір кафе обладнано орієнтуючись на смаки замовника. Усі елементи заздалегідь продумані та функціонально обґрунтовані.
Отже, по завершенню курсової роботи, можна побачити, що мету досягнуто (Додаток Б.2). Аналоги опрацьовано, внесено свої корективи, щодо кращого їх вигляду. Перший поверх житлового будинку було переплановано під кафе у стилі Рококо на двадцять відвідувачів (Додаток Б.3). Для цього знадобилося об’єднати чотири квартири, їх перепланування та призначення не заважатимуть мешканцям будинку. У ході роботи не було порушено загальних вимог, тобто знесення колон або зруйнування вентиляційних систем.
Повна інформація про роботу

курсова робота "Перепланування нежитлового приміщення в кафе" з предмету "Перепланування середовища". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 10.01.2013 в 20:12. Автором даного матеріалу є Женя. З моменту опублікування роботи її переглянуто 16 та скачано 0 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя...

відмінна курсова на 36 сторінок, використона 29 наукових джерел


Подібні матеріали