Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Теоретико-методичні проблеми продуктивності та мотивації праці у сільському господарствіЗміст

Поняття продуктивності праці та її значення для розвитку аграрного сектора економіки
Методика визначення показників продуктивності праці у сільському господарстві
Теоретичні основи мотивації сільськогосподарської праці

Уривки


Однак застосування партисипативних методів не є достатньою умовою для підвищення продуктивності праці і результативності системи у цілому. Воно повинне спиратися на підвищення свідомості працівників, їх здатності та готовності до праці. Використання таких методів в управлінні дозволяє трудящим брати участь у розгляді усіх проблем, що виникають на підприємстві, сприяє виробленню єдиного рішення, запобігає непродуманим діям, забезпечує широке і творче обговорення усіх питань та рішень з метою забезпечення вищої результативності.
На трудову мотивацію впливають різні стимулятори: система економічних нормативів і пільг, рівень заробітної плати та справедливість у розподілі доходів, умови і зміст праці, відносини у сім'ї та колективі, визнання з боку оточуючих і кар'єрні міркування, честолюбство та прагнення влади, творчий порив і стабільна цікава робота, бажання самоутвердження та постійний ризик і зовнішні команди і внутрішня культура тощо. Жодна із програм стимулювання не є ідеальною, і дуже важливо при цьому мати широкий набір мотиваційних механізмів. Але насамперед оплата праці повинна бути справедливою, а рівень її достатньо високим. Ось як формулюють цю думку соціологи: значна кількість при-хильників пропозицій «дати змогу людям більше заробити» свідчить на користь того, що така умова — одна із найбільш перспективних з точки зору підвищення продуктивності праці [32].
Полный каталог компаний, функционирующих в сфере сельского хозяйства мне удалось найти на tutvse.com.ua. Подробные фотоотчеты, описание, карта и даже отзывы. Сайт Тут Все является великолепным ресурсом, предоставляющий справочную информацию об украинских компаниях в регионах.
Від того, як утворюється фонд оплати праці всього колективу, його окремих бригад, ланок, як встановлюється заробіток, виплачуються премії і заохочення, багато в чому залежать ставлення до праці, інтерес до досягнення високих результатів. На сучасному рівні культури, цивілізації слід включити в управління економікою механізм моральної мотивації, свідомість, словом, усе те, що, характеризує трудову мораль людини, його ставлення до праці; яке (не зовсім вдало) називають людським [16].
Отже, центральне місце в мотивації займає удосконалення систем стимулювання праці. У найближчі роки матеріальна мотивація стане переважаючою для працюючих за наймом. І тільки тоді, коли будуть задоволені мінімальні потреби населення у товарах, необхідних для життя і діяльності, а потім — у комфорті і розвагах, очевидно, будуть підстави серйозно говорити про трудову мотивацію.
Повна інформація про роботу

реферат "Теоретико-методичні проблеми продуктивності та мотивації праці у сільському господарстві" з предмету "Економіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 13.01.2013 в 13:48. Автором даного матеріалу є Сергій. З моменту опублікування роботи її переглянуто 17 та скачано 0 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Сергій...

реферат на 23 сторінки


Подібні матеріали