Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Створення мультимедійних даних з допомогою програми MS ProducerЗміст

Вступ
І. Що представляє собою програма MS Producer
1. Зовнішній вигляд вікна
2. Основні елементи вікна
3. Формати файлів, які підтримує програма
4. Швидкий доступ до функцій за допомогою комбінацій клавіш клавіатури
ІІ. Підготовка до роботи з MS Producer
1. Системні вимоги
2. Інсталяція програми
ІІІ. Робота над створенням презентації в MS Pruducer
1. Підготовка нової презентації
2. Створення нової презентації з використанням майстра презентації
3. Створення нової порожньої презентації
4. Імпортування елементів презентації
5 . Редагування презентації
6. Збереження і публікація презентації
7. Перегляд презентації
Висновок
Список використаної літератури

Вступ

На сьогодні існує багато програм, що стосуються створення у середовищі розробки відео кліпів проектів, цікавих, феєричних презентацій, які дають можливість творчо розвиватись, формують вміння самостійно опановувати і вивчати можливості цих програм, а також зацікавлюють і спонукають до роботи з ними.
Метою курсової роботи є формування теоретичної бази знань з теми, умінь і навичок ефективного використання програми не лише для створення презентацій, а й у своїй творчій діяльності.
Завданнями курсової роботи є:
• формування бази знань для ефективної роботи з даною програмою;
• розвиток уміння самостійно опановувати та раціонально використовувати програмні засоби;
• формування уміння використовувати можливості програми MS Producer для створення динамічних і цікавих проектів, а також публікування презентацій.
Тема курсової роботи є досить актуальною. Це пов’язано, зокрема, з запровадженням 12-річної освіти і, відповідно, розширенням програми курсу вивчення інформатики в школі. Вивчення програми MS Producer пропонується паралельно з вивченням програми Movie Maker. Вони подібні, як за зовнішнім виглядом, так і можливостями. Програма досить зручна в користуванні і цікава при роботі з нею.
Хотите добавить шарму в интерьер Вашей квартиры? Закажите пошив штор - это настоящее произведение искусства на своих окнах, порадовав себя и своих близких. Специалисты тщательно следят даже за самыми мелкими деталями и учитывают такие нюансы, как площадь и освещённость комнаты, ширина и высота окон и, безусловно, пожелания Ваши пожелания.

Висновок


В процесі написання курсової роботи я осягнула новий для себе матеріал, опрацювала наукові і періодичні видання з даної тематики. Головним рушійним мотивом, було саме прагнення до оволодіння навичками нової грамотності. Відображення даних реалізується тут у досить ефективній формі, а результати творчості стають доступними для багатьох користувачів.
Працюючи з MS Producer, я намагалась творчо підійти до висвітлення даної теми, тому підготувала відео уроки для кращого сприймання і засвоєння теоретичного матеріалу, а також закріплення його на практиці. Маю надію, що кожен зацікавлений в цьому користувач зможе вільно працювати в MS Producer, використовуючи запропоновані уроки.
Оскільки, пакет MS Producer заснований на найсучасніших мультимедiйних технологіях і дозволяє створювати презентації з накладенням і синхронізацією зображень, відеороликів і анімованих ефектів із декількома звуковими доріжками, це розширює можливості роботи з програмою.
Думаю, введення MS Producer в програму дванадцятирічної школи є правильним рішенням тому, що це дає можливість дітям не лише поглибити свої знання з теми, а й розвивати мислення, уяву і навіть власну фантазію. Робота з програмою спонукає дітей до творчої діяльності.
Повна інформація про роботу

курсова робота "Створення мультимедійних даних з допомогою програми MS Producer" з предмету "Інформатика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 31.12.2012 в 14:06. Автором даного матеріалу є Женя. З моменту опублікування роботи її переглянуто 62 та скачано 0 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя...

відмінна курсова на 24 сторінки, використано 7 інтернет джерел


Подібні матеріали