Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Зовнішньоекономічний контрактЗміст

Вступ..3
І. Аналітична маркетингова оцінка ринку4
1.1. Аналіз світового ринку....4
1.2. Аналіз українського ринку.15
ІІ. Правове обґрунтування можливості здійснення зовнішньоекономічної угоди...28
2.1. Законодавча база28
2.2. Нормативно-правові умови здійснення проекту....31
ІІІ. Зовнішньоекономічний контракт34
ІV. Оцінка ефективності запропонованого проекту41
Висновки44
Список використаних джерел45
Додатки

Вступ

Батьківщиною кави вважають Ефіопію. Найпоширенішим видом кавового дерева є "Рубика" (Rubiaceae), який налічує понад 7 тис. сортів. Більшість кави, що вирощується в Африці, належить до виду "Робуста" (Robusta), батьківщиною якого є вологі ліси цього континенту. "Робуста" використовується для змішування з видом "Арабіка" (Arabika), а також для виготовлення розчинної кави. На ринок надходять і сорти кави, батьківщиною яких є Ліберія. Ці сорти мають невисоку харчову цінність і гіркі на смак. Все почалося з пастуха, який помітив, що його кози після того, як скуштують якихось незнайомих горішків починають просто "танцювати на місці". До речі, в Африці кавові зерна вживають у їжу і донині. Пізніше каву почали вирощувати на Аравійському півострові, а в XVII столітті український купець Юрій Кульчицький відкрив першу в Європі кав'ярню у Відні.
Найкращою кавою традиційно вважається африканська (кенійська), аравійська (єменська) і латиноамериканська (з Коста-Ріки та Колумбії). Бразильська кава (там вирощують сантос – щось середнє між робустою і арабікою) менш якісна.

Висновок

У 2007-му українці витратили на каву $ 1,55 млрд (+40 % порівняно з 2006 роком). Більшість експертів упевнені, що це не межа: потенціал кавового ринку України — щонайменше $ 5 млрд. Українці тільки долучаються до кави — споживання напою в нашій країні поки що не перевищує 1,2 кг кави на душу населення, тоді як поляки, чехи й угорці п’ють удвічі-втричі більше.
За підрахунками у 2007 році натуральна кава збільшилася в ціні на 7 %, розчинна — на 11 %. У січні — лютому 2008-го кава через високу інфляцію в середньому подорожчала ще на 5%. Довгострокові прогнози щодо зростання аналітики й оператори ринку дають неохоче, що загалом зрозуміло: на початку року практично всі експерти очікували лише 10 – 12 % збільшення обороту, тоді як реальне зростання українського ринку становило 40 %. Утім, практично всі експерти впевнені, що обсяг кавового ринку наступного року підвищиться щонайменше на 25 %. Активне зростання — головна відмінність українського ринку від закордонних.
Роблячи висновки доцільно підкреслити особливості здійснення контракту та його ефективність.
На сьогоднішній день каву споживають практично всі, одні споживають натуральну, а інші розчинну, а тому кавовий бізнес є перспективним з будь-якої сторони. Більшість споживачів споживають все ж таки натуральну каву. Як відомо, більшість українців належать до прошарку середньозабезпечених, а тому і споживають каву у відповідному ціновому сегменті. До таких видів кави належить багато торгових марок і, зокрема, Чібо.
Рентабельність зовнішньоекономічної угоди становить близько 23 %, а тому можна вважати, що така угода є ефективною.

Список використаних джерел

1. Закон України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію)"
2. Закон України «Про зовнішньоекономічну діяльність» // Відомості Верховної Ради (ВВР), 1991. - № 29. - С. 377.
3. Белоус О.П., Панченко Е.Г. Менеджмент: коксурентоспособность
и эффективность. К.: "Знане Украины",2002 г.
4. Кулагина Н,А. Способи оценки конкурентноспособности продукции (работы, услуги) как фактор роста зффективности производства. Проблемы статистики и рыночных отношений, М., 2002 г.
5. Львов Н.А. Маркетинг - ключ к решению проблемы "Конкурентноспособность"." Стандарты и качество", 2000г., №9.
6. Гребельник О. П. Основи митної справи. – К. 2003 –стр. 100-235.
7. www.wikipedia.com.ua
8. www.kontrakty.com.ua
9. www.kreschatic.kiev.ua
10. ukrref.com.ua
11.laskava.com.ua
12. rada.com.ua
13. www.harchovyk.com
14. www.kolyba.org.ua
15. postup.brama.com
16. www.shepetivka.org.ua
17. www.rbc.ua
18. www.agroconf.org
19. status.net.ua
20. weekly.com.ua
21. www.day.kiev.ua
22. www.dt.ua
23. www.zaxid.net
24. www.podii.com.ua
25. rate1.com.ua
26. www.epravda.com.ua
27. www.belisa.com.ua
28. daily.lviv.ua
29. www.e-mkg.info
30. www.dssu.gov.ua
31. www.kmu.gov.ua
32. www.ukrstat.gov.ua
Повна інформація про роботу

курсова робота "Зовнішньоекономічний контракт" з предмету "Зовнішньоекономічна діяльність підприємств". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 07.01.2012 в 17:18. Автором даного матеріалу є Аня. З моменту опублікування роботи її переглянуто 553 та скачано 22 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Аня...

відмінна робота