Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Екологія

Антропоекологія й екологія містЗміст

Вступ 3
1. Екологія міста (урбоекологія) 3
2. Надходження речовин у міста 4
3. Атмосферні викиди міста-мільйонера 5
4. Тверді й концентровані міські відходи 7
5. Міські стічні води 9
Література 11

Вступ

У соціальній екології, що більшістю дослідників розглядається в цей час як найбільш загальне поняття стосовно різних проблем взаємодії суспільства й навколишнього середовища, сформувалися різні наукові напрямки, у тому числі й такі, як екологія міст, екологія міського населення. Архітектори-проектувальники пишуть про урбоекологію, хоча не завжди зрозуміло, ставиться цей термін до екології міста або до екології міського жителя. Тому доцільно розглянути ці два взаємозалежні, але досить специфічні напрямки досліджень і провести між ними чітку грань.

Література

1. Баранів А. В. Урбанізація й соціальні ліміти життя людини //Урбоэкопогия. М.,1990.
2. Вишаренко В. С. Принципи керування якістю навколишнього середовища міст // Урбоэкопогия. М., 1990.
3. Владимиров В. В. Ідеї екології людини в керуванні містом //Урбоэкопогия. М., 1990.
4. Скарбників В. П. Проблеми екології міста й екології людини //Урбоэкология. М., 1990.
5. Скарбників В. П., Прохоров Б. Б., Вишаренко В. С. Екологія людини й екологія міста: комплексний підхід //Екологія людини в більших містах. Л., 1988.
6. Ревич Б. А., Сает Ю. Е. Еколого-геохімічна оцінка навколишнього середовища промислових міст //Урбоэкопогия. М., 1990.

Повна інформація про роботу

реферат "Антропоекологія й екологія міст" з предмету "Екологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 12.11.2010 в 21:53. Автором даного матеріалу є Сосяк Мар’ян. З моменту опублікування роботи її переглянуто 548 та скачано 38 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Сосяк Мар’ян...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...