Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Банківська справа

Національна фінансово-кредитна системаЗміст

Вступ
1.Фінансова система
2.Кредитно-банківська система
3.Гроші і грошова система
4.Проблеми фінансової стабілізації в Україні.
Висновок.
Список літератури

Вступ
З проголошенням політичної і економічної незалежності України встало питання про створення національної фінансово-кредитної системи. Справа в тому, що фінансова і кредитна системи, які функціонували в Україні на той час, виражали економічні відносини колишньої радянської політичної і господарської системи, а їх центральні установи знаходилися за межами української держави.
Не можна було здійснювати ні політичні, ні економічні перетворення, забезпечити національний політичний і господарський суверенітет без формування і розвитку національної фінансової, грошової і кредитної системи.

Повна інформація про роботу

реферат "Національна фінансово-кредитна система" з предмету "Банківська справа". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 25.09.2010 в 18:56. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 340 та скачано 26 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...