Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Ціноутворення

Понняття цін та методи ціноутворенняЗміст

Вступ 3
1. Поняття системи цін , види цін та їх характеристика у політиці ціноутворення підприємства 4
2. Методи та основні фактори ціноутворення в умовах невизначеності 7
Висновки 14
Список використаної літератури 15

Вступ

Як відомо , ціна являє собою економічну категорію , яка означає суму грошей , за яку продавець хоче продати , а покупець готовий купити товар. Ціна певної кількості товарів складає його вартість , звідси ціна – грошова вартість товару. Коли одиниця певного товару обмінюється на певну кількість іншого товару , це останнє стає товарною ціною даного товару.
Таким чином , ціна – це складна економічна категорія , в якій фокусуються практично всі основні економічні відношення в суспільстві. Перед усім це відноситься до виробництва та реалізації продукції, формуванню її вартості, а також до створення , розподілу і використанню грошових коштів. Ціна опосередковує всі товарно-грошові відносини.
Усі ціни , які діють в економіці країни , взаємопов’язані і створюють єдину систему. Ця система піддається впливу всебічних ринкових факторів , і тому вона знаходиться у неперервному русі і розвитку. Система цін складається із різних видів цін , які тісно між собою пов’язані і взаємозалежні.
Подбираете отопительное оборудование? Булерьян на сегодняшний день - оптимальный вариант для обогрева жилых домов и дачных домиков. Главным достоинством булерьяна является его сравнительно высокий показатель КПД, что позволит сэкономить Вам значительную сумму денег.

Повна інформація про роботу

реферат "Понняття цін та методи ціноутворення" з предмету "Ціноутворення". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 31.10.2010 в 13:56. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1053 та скачано 44 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...