Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Маркетинг

Конспект лекцій з маркетингуЗміст

Сучасна концепція маркетингу
Аналіз маркетингових можливостей фірми
Маркетингові дослідження
Моделі поведінки споживачів
Ринкова стратегія підприємства
Маркетингова товарна стратегія
Маркетингова цінова стратегія
Стратегія збуту і просування
Рекомендована література
ПРАВИЛА "INCOTERMS"

Уривки

Процес прийняття рішення про покупку

1. Потреба може виникнути під дією внутрішніх подразників (голод, спрага) або зовнішніх (апетитний вигляд або запах їжі, рекламний ролик). На цьому етапі маркетолог повинен виявити потреби покупця, чим вони викликані і що наштовхнуло його на думку саме про цей товар.
2. Джерела інформації:
○ особисті (сім'я, друзі)
○ комерційні (реклама, виставки, продавці)
○ загальнодоступні (ЗМІ)
○ особисті знання (теоретичні і практичні, виходячи з досвіду)
Планруете стратегию продвиження Вашей торговой марки? На сегодняшний день очень мощным инструментом рекламы является СМС рассылка, поэтому Вы просто обязаны включить ее в арсенал Ваших маркетинговых действий. Здесь можно мгновенно подключится к СМС рассылке.
3. Товар розглядається як сукупність властивостей (характеристик). Споживачі виділяють найважливіші для себе властивості, тобто надають їм різного ступеню важливості. Потім покупець формує своє ставлення до різних марок товару. На даному етапі маркетологам потрібно вивчати як проходить оцінка марок обраного товару (одні ретельно оцінюють за допомогою логічних методів, інші діють імпульсивно і покладаються на інтуїцію), щоб починати певні кроки і впливати на вибір споживача. Можна модифікувати свій товар, щоб він мав властивості, які цінують споживачі, а можна спробувати змінити думку споживачів щодо ключових властивостей товару (для ф/а головне не простота користування, а якість оптики).
4. Особи, що можуть брати участь в ухваленні рішення про покупку:
○ ініціатор
○ користувач
○ той, хто безпосередньо купує
○ референтні групи
5. Реакція на покупку визначається співвідношенням між очікуваннями споживача і тим, як він сприймає отриманий товар. Майже кожна велика покупка викликає когнитивний дисонанс – незадоволення споживача, яке є результатом сумнівів у слушності вибору, що виникають після покупки. Кожна компанія повинна регулярно вивчати ступінь задоволеності своїх споживачів, реагувати на скарги і робити дії, спрямовані на зменшення когнитивного дисонансу і здатні допомогти відчути задоволення від покупки. Тому що задоволений покупець купує товар повторно, купує інші продукти компанії, є джерелом сприятливої інформації про товар і компанію, звертає менше уваги на рекламу товарів-конкурентів.
Повна інформація про роботу

конспект "Конспект лекцій з маркетингу" з предмету "Маркетинг". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 13.07.2010 в 18:03. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 919 та скачано 70 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...