Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Поняття суб'єктів адміністративного праваЗміст

Вступ 3
1. Соціальні та юридичні ознаки суб’єкта адміністративного права 5
2. Суб’єкт адміністративного права і суб’єкт адміністративно-правових відносин. 7
3. Складові адміністративної правосуб’єктності 9
4. Адміністративна правоздатність 9
5. Адміністративні дієздатність 9
6. Адміністративна деліктоздатність 10
7. Проблеми деліктоздатності фізичних осіб 11
8. Наявність прав у сфері державного управління 15
9. Наявність адміністративно-правових обов’язків 16
10. Система суб’єктів адміністративного права 18
11. Проблеми класифікації суб’єктів адміністративного права 20
12. Перспективи розвитку 23
Загальні висновки 25
Використана література 26

Загальні висновки

У висновку необхідно відзначити, що визначення кола суб’єктів адміністративної відповідальності є винятково важливим не тільки для теорії, але і для правозастосувальної практики. Це дозволяє деталізувати ознаки загальних, особливих і спеціальних суб’єктів адміністративної відповідальності, сформувати структуру нового КпАП України зручну в застосуванні, попередити численні правові суперечки про неправомірне накладення адміністративного стягнення через невідповідність суб’єкта відповідальності. Запропонована класифікація суб’єктів адміністративної відповідальності також дозволить систематизувати і деталізувати відповідальність окремих категорій обличчя.
По запропонованій класифікації в коло особливих суб’єктів адміністративної відповідальності виділені такі, як військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, інші категорії осіб, що несуть адміністративну відповідальність по дисциплінарних статутах і положенням; неповнолітні, інваліди першої і другої груп, жінки, що мають дітей до 12-літнього віку і вагітні, виділені їхні характерні риси й особливості. Розглянуто можливість залучення юридичних осіб до адміністративної відповідальності.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Поняття суб'єктів адміністративного права" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 22.10.2010 в 20:32. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1074 та скачано 40 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали