Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Поняття та форми зайнятостіЗміст

Вступ 4
1 Загальне поняття, види та форми зайнятості 5
1.1 Поняття зайнятості 5
1.2 Основні концепції зайнятості населення 9
1.3 Види і форми зайнятості 11
2 Стан та основні проблеми сфери соціально-трудових
відносин в Україні 22
2.1 Стан зайнятості населення в Україні 22
2.2 Стан зайнятості неповнолітніх в Україні 25
Загальні висновки 28
Література 30

Вступ

Вирішення соціальних та економічних проблем, які в сучасних умовах стоять перед Україною, значною мірою залежить від того, чи буде забезпечена кожна працездатна людина роботою, мобілізовані її можливості по підвищенню активності як працівника і господаря.
З переходом країни до ринкових відносин стала реальністю загроза повної зайнятості, що існувала раніш. В нових умовах господарювання значно зменшилась потреба у робочий силі, і це призвело до вивільнення надлишкової робочої сили негативну роль при цьому відіграла і криза в економіці, що викликала значний спад виробництва. З’явились ознаки безробіття. При цьому її першими жертвами стали далеко не найгірші працівники. У своїй більшості це люди з вищою і середньою спеціальною освітою, переважно жінки, люди передпенсійного віку.
Проблеми зайнятості і працевлаштування сьогодні в Україні є одними з найбільш актуальних. Очікуваної стабілізації на ринку праці не відбулося, зберігається тенденція росту як офіційної, так і схованого безробіття (одного з парадоксів вітчизняного ринку праці).
Для того, щоб полегшити підшукання роботи, а підприємства забезпечити робочою силою, була створена державна служба зайнятості. Її створення було обумовлене тим, що забезпечення зайнятості і раціональне розміщення трудових ресурсів мають не тільки соціальне-економічне, а й глибоке політично-юридичне значення.

Повна інформація про роботу

Характеристика роботи

курсова робота "Поняття та форми зайнятості" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.10.2010 в 15:40. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 584 та скачано 34 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Коментар автора роботи

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...