Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Архів рефератів

Політичний портрет Кадирова Рамзана АхматовичаУривки

Народився 5 жовтня 1976 року в селищі Центорой Гудермеського району Чечено-Інгушетії.
Закінчив середню школу в Центорої.
У 2004 році закінчив махачкалінський інститут бізнесу і права.
За офіційними даними, у Першій Чеченській війні (1994-1996) участі не приймав.
Після першої чеченської війни, працював з 1996 р., працював помічником і особистим охоронцем свого батька - муфтія Чеченської республіки Ахмат-Хаджі Кадирова, в той час одного з лідерів сератістского і антиросійського руху в Чечні, що оголосив Росії "джихад" У 1992-1999 рр.. батько і син Кадирова вважає прихильниками спочатку Джохара Дудаєва, а після його загибелі в 1996 році - Аслана Масхадова.
У 1999 р. А. Кадиров перейшов разом з сином на сторону федеральних військ і став борцем з сепаратизмом.
У 2000 році Р. Кадиров очолив службу безпеки А. Кадиров - глави адміністрації, а потім - президента Чечні.
12 травня 2000 пережив перший замах - на федеральній трасі "Кавказ" на східній околиці Грозного поруч з джипом Р. Кадирова спрацював вибуховий пристрій. Він отримав легку контузію. Ахмат Кадиров звинуватив в організації замаху Аслана Масхадова.
16 січня 2001 террористи встановили бомбу у водостік під федеральною трасою "Кавказ" на шляху прямування Р. Кадирова в околицях Гудермеса. Кадиров і його супровід відбулися ударами.
30 вересня 2002 невідомі обстріляли автомобіль Рамзана в селищі Новогрозненскій Гудермеського району Чечні. Був поранений один з його підлеглих.
22 березня 2003 оголосив, що йому вдалося домовитися про добровільну здачу 46 озброєних бойовиків, які склали зброю під особисті гарантії його батька. Більшість бойовиків, погоджувалися припинити збройний опір, зачислялось в службу безпеки Ахмата Кадирова.
17 липня 2003 заявив, що йому вдалося переконати 40 бойовиків з числа особистої охорони Масхадова добровільно скласти зброю. Крім того, він стверджував, що вступив в переговори з сепаратистами із загону Руслана Гелаєва, 170 бійців якого виявили готовність скласти зброю.
27 липня 2003 в селі Цоцан-Юрт Курчалоєвському району - ще одна спроба підірвати Р. Кадирова - перешкодила охорона. Загинули сама шахідка-смертниця і місцева мешканка.
У вересні 2003 р. на прес-конференції в Москві кандидат у президенти Чечні Малик Сайдуллаєв заявив, що його помічників викрадають, катують, причому, цим займається особисто Рамзан Кадиров. (НГ, 10 вересня 2003)
Подібні звинувачення на адресу Кадирова були не поодинокі. Наприклад, на сайті vip.lenta.ru стверджувалося, що "загони Кадирова-молодшого стали для чеченців більше страшним покаранням, ніж загони російських солдатів і міліціонерів, що кадировські головорізи катували і викрадали людей, поставивши на службу Росії жорстокі навички і звички, придбані на службі у сепаратистів ". (Vip.lenta.ru, 29 грудня 2004)
30 листопада 2003 Рамзан Кадиров оголосив, що група чеченських бізнесменів запропонувала винагороду в $ 5 млн за достовірну інформацію про місцезнаходження Шаміля Басаєва, і пообіцяв зловити террориста до 2004 року.
У березні 2004 року повідомив про те, що через посередників веде переговори з Масхадовим про можливість добровільної здачі останнього. Потім Кадиров-молодший стверджував, що переговори зірвали російські війська, розстрілявши масхадовскіх емісарів, за посередництва яких підтримувався контакт з президентом Ічкерії.
22 квітня 2004 пообіцяв "Через два-три роки бойовиків в Чечні не буде. Для більшості бойовиків настає останнє літо і зима". ("Комерсант Власть", 2 серпня 2004)
29 квітня 2004 заявив, що колишній міністр закордонних справ ЧРІ Мовладі Удугов поширює чутки про його загибель. "Це чергові плітки Удугова. Найбільше бажання Басаєва і Масхадова - моя смерть", - заявив Рамзан в прямому ефірі НТВ. (РІА «Новости», 29 квітня 2004)
2 травня 2004 в Грозному була підірвана машина зі співробітниками служби безпеки Ахмата Кадирова. Одна людина загинула.

Ищешь принтер с высокой скоростью печати? Таким достоинством обладают принтеры СНПЧ. В онлайн каталоге СНПЧ принтеров http://www.originalam ты быстро сможешь определится с выбором благодаря огромному количеству отзывов покупателей.
9 травня 2004 на стадіоні "Динамо" в Грозному стався вибух. Бомба знаходилася на центральній трибуні стадіону, де в цей час проходив концерт з нагоди Дня Перемоги. Загинув Ахмат Кадиров. Під час вибуху постраждали 63 людей, семеро з них загинули, у тому числі і голова Держради республіки Хусейн Ісаєв. Також був поранений перший заступник головнокомандувача внутрішніх військ МВС РФ Валерій Баранов. У той же день Р. Кадиров був прийнятий президентом Путіним, який висловив йому співчуття у зв'язку із загибеллю батька.
10 травня 2004 був призначений першим заступником голови уряду Чечні.
13 травня 2004 на спільному засіданні Держради і уряду Чечні було прийнято звернення до Путіна з проханням підтримати висунення кандидатури Кадирова на пост президента Чечні і прийняти "всі заходи щодо усунення перешкод для його реєстрації". За Конституцією Чечні Кадиров не мав права балотуватися в президенти, тому що йому не було 30 років. Глава адміністрації президента і уряду республіки Чечня Зіяд Сабсабі заявив: "Чечня - це винятковий регіон, тут можуть бути прийняті нестандартні рішення. А президент Росії, що володіє великими повноваженнями, може знайти можливість задовольнити наше прохання". Сам Кадиров в інтерв'ю журналістам сказав, що стати президентом у нього «не вийде». Однак, відповідаючи на запитання: «А якщо попросить народ?», - Кадиров відповів: «Куди подінешся, якщо народ скаже». (Газета.Ru, 13 травня 2004; Коммерсант, 14 травня 2004)
2 червня 2004 "Коммерсант" написав: "З кандидатом в президенти Чечні Кремль вже визначився. Як запевняли джерела в оточенні Рамзана Кадирова, мова йшла про міністра внутрішніх справ Чечні Алу Алханова, людину Ахмата Кадирова і практично невідомої досі фігурі. Його кандидатуру запропонував Путіну Кадиров-молодший ". (Коммерсант, 2 червня 2004)
7 червня 2004 Кадиров звернувся по місцевому телеканалу з ультиматумом до бойовиків, в якому запропонував їм протягом трьох днів скласти зброю і добровільно здатися владі. "В іншому випадку ви будете знищені. Вам була надана можливість протягом тривалого часу з'явитися в правоохоронні органи, скласти зброю і повернутися до мирного життя. Якщо ви від цього відмовилися, значить, ваш вибір свідомий, і іншого шляху, крім як знищити вас, ви не залишаєте ", - попередив він. (Інтерфакс, 7 червня 2004). В червні 2004 р. в інтерв'ю газеті "Коммерсант" сказав: "Мене бояться бандити і злочинці, будь вони в погонах чи без них. Простим людям мене боятися нічого. Вони до мене ставилися і ставляться нормально, з повагою. Тисяча і тисяча людей прийшли на похорон мого батька. Це хіба не доказ того, що до Кадировим у Чечні ставляться добре? Це не Кадиров перший сказав про небезпеку ваххабітів. Ще пророк Мухаммед попереджав, що прийдуть такі люди і з ними треба не говорити, а знищувати. Батько пояснював, що скрізь, де будуть ваххабіти, буде зло і кров. Звичайно, батько прекрасно розумів, чим йому загрожує війна з ними. Він зізнавався, що підставив себе, сім'ю і всіх родичів. Він говорив, що зробив це свідомо - заради народу ".(Коммерсант, 8 червня 2004)
Повна інформація про роботу

реферат "Політичний портрет Кадирова Рамзана Ахматовича" з предмету "Політологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 07.09.2012 в 07:40. Автором даного матеріалу є Олексадр. З моменту опублікування роботи її переглянуто 132 та скачано 26 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олексадр...

реферат про біографію чеченського президента