Головна » 2011 » Січень » 29 » Скільки років потрібно вчити англійську мову, аби вона стала другою рідною мовою

Скільки років потрібно вчити англійську мову, аби вона стала другою рідною мовою

Для всіх, хто вивчає будь-яку мову, рано чи пізно наступає момент, коли ти несприймаєш правила чужої мови.
Безглузді формули складання пропозицій, незрозумілі артиклі, відсутність закінчень, що "говорять", неправильні дієслова, - все це може показатися безглуздістю і відштовхнути від вивчення англійської мови.
Деколи здається - як же англійські діти, розмовляючи на своїй англійській мові, можуть обходитися від таких зрозумілих для нас наприклад закінчень - вивчаю, вивчаєш, вивчай, вивчи, і взагалі, як вони обходяться без гри слів - перестановкою слів в пропозиції від якої сенс не змінюється, а просто стає більш витонченим.

Що не кажи, а англійська мова подібна формулам з її штучністю і конкретикою.

Як правило, з такими особливостями в англійській мові це просто сприймається як належне.

Навіть якщо ви навчитеся думати і мріяти на англійській, навіть якщо ви зможете відрізняти безліч акцентів англійської мови, вона всеодно залишиться чужим і штучним.

Недаремно люди, які досконало знають англійську мову, знають його граматику, проте прагнуть виражатися простіше.
Ви відмітили, що набагато легше зрозуміти німця або голландця, що говорить на англійській, ніж наприклад американця.
Швидше за все, вони також прагнуть говорити на англійській простіше, роблячи чисто "українські" помилки.
Між іншим, навіть наприклад англійські школярі молодших класів, вивчаючи свою рідну мову, котру вони використовують повсякденно теж роблять помилки, наприклад плутають часи.
Разм з цим, просто неможливо собі уявити, щоб український школяр переплутав часи в пропозиціях російською мовою.
Європейці, для яких англійська не є рідною мовою, як і українці давно вживають в спілкуванні зовсім іншу зрозумілу англійську мову, в цій мові використовуються, як правило, тільки simple. А прийменники ставляться не ті, що повинні бути "по формулі", а ті, що підходять по сенсу. Втім, таку мову складно розуміють носії англійської мови.

Тому питання скільки потрібно років вивчати англійську мову, щоб вона стала другою мовою, можна перефразовувати по іншому:
"Який у мене повинен бути рівень знань англійської мови, щоб з'явилося внутрішнє прийняття правил цієї мови, як ми приймаємо правила рідної мови."