Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Мікроекономіка

Продуктивність праці та чинники її зростанняУривки

Мета: Ознайомити учнів з поняттям «продуктивність праці»та методами визначення продуктивності праці у ході колективного обговорення встановити напрямки науково – технічного прогресу у сучасному господарстві, закріпити вміння оволодіння новими навичками та новими способами діяльності на прикладі складання схеми конспекту уроку. Розвивати вміння логічно мислити відшукувати економічні приклади у повсякденному житті, виховувати дбайливих господарів.

Повна інформація про роботу

аудиторна робота "Продуктивність праці та чинники її зростання" з предмету "Мікроекономіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 15.10.2010 в 02:04. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 394 та скачано 46 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...