Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Охорона праці

Охорона праці жінокЗміст

Вступ
Розділ 1. Поняття, загальна характеристика охорони праці
1.1. Гарантії прав працівникам на охорону праці
1.2. Громадський контроль за додержанням охорони здоров’я на виробництві.
Розділ 2. Охорона праці жінок – важливий інститут трудового права. Конституційні засади охорони праці жінок.
Розділ 3. Законодавче закріплення охорони праці жінок.
3.1. Роботи на яких забороняється праця жінок
3.2. Забезпечення права жінкам на повноцінне виховання дітей.
Розділ 4. Гарантії забезпечення охорони праці жінок.
Висновок
Використані джерела


Вступ

Конституція України, у ст. 24 проголошує рівність прав і свобод жінок з чоловіками. З метою фактичного забезпечення рівноправності, з урахуванням особливостей жіночого організму, трудовим законодавством передбачено спеціальні правила охорони праці жінок, пільги і додаткові гарантії їх трудових прав.
Охорона праці жінок являється важливим інститутом трудового права, котрий диференціює цілий комплекс правових норм у регулюванні взаємовідносин працівників – жінок з роботодавцем з додержанням специфіки жіночої праці. Оскільки остання часто-густо взаємообумовлюється особливостями становища жінки у сім’ї та суспільстві.
Не випадково охороні праці жінок присвячено значний об’єм правового матеріалу в системі цілісної підгалузі – “Охорона праці”.
Метою дослідження даної курсової роботи є висвітлення законодавчого закріплення та регулювання охорони праці жінок, виявлення особливостей праці жінок з урахуванням обов’язків, що виникають у зв’язку з материнством, вихованням дітей і таке інше.
Актуальність даної теми зумовлюється необхідністю детальнішого теоретичного обґрунтування охорони праці жінок як однієї із основних гарантій їхніх прав та свобод і законних інтересів. Окрім того практика свідчить про значні порушення у сфері охорони праці жінок, їх експлуатацію, а нерідко й дискримінацію.
Слід зауважити, що в науковій юридичній літературі мало уваги приділяється цій проблемі, що виявляється вагомим аргументом у необхідності розкриття теми даної курсової роботи.
Курсова робота структурно об’єднує вступ, висновки, три розділи та завершується списком використаних джерел.
Выбираете хорошую сауну? С помощью banisauni.com.ua Ваш выбор значительным образом упростится и ускорится. Благодаря удобным фильтрам можно отобрать подходящие Вам сауны Киева. На странице с конкретной сауной имеется подробная ее характеристика.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Охорона праці жінок" з предмету "Охорона праці". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 07.07.2010 в 13:28. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1404 та скачано 90 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...