Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Магазин українських рефератів

Організація праці менеджераЗміст

1. Планування особистої праці менеджера
2. Основні принципи керівництва
3. Основні моделі лідерства
Список використаної літератури

Уривки

Ціль — це те, до чого прагнуть, орієнтир, який намічено досягти. Вона визначає кінцевий результат. Необхідно усвідомлювати, що тут мається на увазі не те, що ми робимо, а те, заради чого ми це робимо. Ціль — це свого роду виклик, що спонукає до дій; це конкретний стан певних характеристик підприємства, досягнення яких є бажаним і на досягнення яких спрямована діяльність даного підприємства.
Встановлення цілі — це свідоме виконання своїх дій для її реалізації. Встановлення цілей—це постійний процес, оскільки в процесі діяльності менеджера може з'ясуватися, що ті або інші параметри змінилися, що призводить до необхідності зміни цілі. Саме в постановці цілей полягають основи діяльності підприємства і його успішне майбутнє.

Використана література

Не хватает редких автозапчастей для Вашего авто? В онлайн каталоге компании Массив Украина Вы сможете ознакомится с оригинальными или неоригинальными запчастями известных автопроизводителей. При этом, купить запчасти не составляет никакой проблемы. Массив Украина дает гарантию на все автозапчасти, а также располагает гибкой системой скидок для постоянных клиентов.
1. Виноградський М.Д., Шканова О.М.Організація праці менеджера. Навчальний посібник / - К.: "Кондор", 2002.- 518 c.
2. Зайцева О.А., Радугин А.А., Радугин К.А., Рогачева Н.И. Основы менеджмента – Москва. 1998.
3. Тарнавська Н.П., Пушкар Р.М. Менеджмент: теорія та практика. –
Тернопіль. 1997.
4. Трілленберг В. Менеджмент персоналу. Конспект лекцій. – Тернопіль. 2000
5.www.library.tane.edu.ua/.../book_org_pracy_mened_trillinberg.pdfwww.library.tane.edu.ua/.../book_org_pracy_mened_trillinberg.pdf
6. http://www.info-library.com.ua/books-book-117.html
Повна інформація про роботу

контрольна робота "Організація праці менеджера" з предмету "організація праці менеджера". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 11.09.2011 в 22:21. Автором даного матеріалу є Сергій. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1042 та скачано 61 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Сергій...

пункти плану розкриті дуже детально


Подібні матеріали