Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Мікроекономіка

Витрати виробництва в короткостроковому і довгостроковому періодахЗміст

Вступ
1.Поняття і класифікація витрат
2.Витрати виробництва в короткостроковому періоді
3.Витрати виробництва в довгостроковому періоді
Висновок
Список використаної літератури


Вступ

Виробництво - це діяльність людини, за допомогою якої він задовольняє свої потреби. Адже природа не надає людині необхідні йому блага. Їх треба робити. От чому виробництво є об'єктивна необхідність.
Потреби людини прийнято поділяти на "матеріальні" і "духовні". Зрозуміло, це дуже приблизний розподіл, однак воно вірно відбиває "природні" і "соціальні" початки життя людини. Не треба тільки думати, що задоволення духовних потреб менш клопітно, чим матеріальних, - вони також забезпечуються всією індустріальною міццю сучасного суспільства.
Требуются расходные материалы на постоянной основе? На торгово-информационном портале Rshop Вы найдёте более трёх тысяч наименований СНПЧ, перезаправляемых картриджей, офисной бумаги для принтеров и МФУ, фотобумаги и много других расходных материалов для Вашей оргтехники. Кроме этого, Вы сможете получить бесплатную консультацию специалиста.
Потреби людини безмежні і постійно ростуть. В економічній теорії цю тенденцію представляє "закон узвишшя потреб". Ріст потреб постійно підстьобує виробництво.
Отже, призначення виробництва - задоволення потреб людини і суспільства. Досягається це в ході взаємодії людини і природи. А оскільки активною стороною ("суб'єктом") у такому впливі виступає людина, то ми можемо зробити ще одне важливе уточнення: виробництво - це процес перетворення природи людиною, - тварини пристосовуються до природи, людина ж підкоряє її собі.

Висновок

Економічні витрати підсумовують альтернативні витрати усіх факторів виробництва у грошовій формі. Проте залучення факторів виробництва вимагає не лише витрат, а й часу. Якщо сировину, матеріали та робочу силу можна залучати до виробництва досить швидко, то виробничі споруди, устаткування: та інші капітальні блага вимагають певного часу для їх створення. Вимагають також витрат часу інвестиції у людський капітал: для підвищення кваліфікації працівників, створення нових технологій тощо. Тому витрати на різні фактори виробництва по-різному впливатимуть на обсяг виробництва залежно БІД проміжку часу, який аналізується.
У короткоспгороковому періоді реалістичною гіпотезою є припущення про сталість, незмінність певних факторів виробницва. У довгостроковому періоді є змога змінювати увесь спектр факторів виробництва.
Повна інформація про роботу

Характеристика роботи

курсова робота "Витрати виробництва в короткостроковому і довгостроковому періодах" з предмету "Мікроекономіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 04.08.2010 в 22:47. Автором даного матеріалу є Світлана. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1086 та скачано 59 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Коментар автора роботи

Світлана...

курсова робота на 30 сторінок, писала дуже довго і детально


Подібні матеріали