Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Eкономічна ефективність виробництва яловичини та шляхи її підвищенняПовна назва роботи: Eкономічна ефективність виробництва яловичини та шляхи її підвищення в СТОВ «Промінь» Арбузинського району

Зміст

ДОДАТКИ ….46 2
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1. Огляд літературних джерел або теоретичні основи ефективності сільськогосподарського виробництва. 6
1.1 Поняття та суть ефективності сільськогосподарського виробництва. 6
1.2 Система показників ефективності сільськогосподарського виробництва. 9
РОЗДІЛ 2. Сучасний рівень ефективності виробництва яловичини. 11
2.1. Виробничо-економічна характеристика СТОВ «Промінь» Арбузинського району. 11
2.2 Динаміка продуктивності, рівня виробництва яловичини та фактори, що впливають на неї. 18
2.3 Продуктивність праці при виробництві приростів великої рогатої худоби та фактори її зростання. 24
2.4 Собівартість та рентабельність виробництва яловичини. 26
РОЗДІЛ 3. Динаміка та фактори виробництва яловичини 31
3.1 Динаміка продукції вирощування великої рогатої худоби. 31
3.2 Факторний аналіз продуктивності худоби на вирощуванні та відгодівлі. 35
РОЗДІЛ 4. Основні шляхи підвищення ефективності виробництва яловичини. 39
ВИСНОВКИ 43
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 45
ДОДАТКИ ….47

Вступ (частково)

Актуальність проблеми, що розглядається, насамперед обумовлена тією критичною ситуацією, яка спостерігається на вітчизняному ринку яловичини впродовж останніх років. Рівень споживання яловичини в Україні сьогодні є одним із найнижчих серед усіх країн світу, а темпи скорочення поголів’я великої рогатої худоби найвищими. Починаючи із другої половини 90-х років минулого століття й до цього часу виробництво яловичини в сільськогосподарських підприємствах є одним із найбільш збиткових видів господарської діяльності.
Основна причина такого стану справ – катастрофічний занепад галузі в сільськогосподарських підприємствах, які на початку 90-х років минулого століття забезпечували понад 90 % виробництва яловичини для внутрішнього споживання, а на даний час ця цифра складає менше 20 %. Каталізатором кризи в галузі стало формування нерівноправних економічних відносин на ринку м’яса, диспаритет цін та зростання ресурсомісткості виробництва яловичини [1].

Уривки

Зробивши попередні розрахунки, можна сказати наступне: коефіцієнт кореляції свідчить про те, що зв’язок між продуктивністю та рівнем годівлі менший середнього. А коефіцієнт детермінації свідчить про те, що продуктивність залежить від рівня годівлі лише на 5,3 %, і на 94,7% від низки інших факторів.
Хочете знати, як стати успішною людиною? Разом з досвідченим тренером Талією Радченко Ви зможете звільнитися від марних пошуків секретів успіху. Зареєструйтеся на одноденний тренінг Талії Радченко та змініть своє життя.

Висновки (частково)

На основі проведеного аналізу ефективності виробництва продукції яловичини в господарстві можна зробити висновок, що для товариства ця галузь є прибутковою. Це пояснюється такими показниками:
раціонально використовується кормова база та збалансований раціон годівлі;
висока продуктивність тварин;
збільшення поголів’я;
високий породний склад тварин;
.............................

Повна інформація про роботу

курсова робота "Eкономічна ефективність виробництва яловичини та шляхи її підвищення" з предмету "Економіка підприємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 08.11.2012 в 00:17. Автором даного матеріалу є Женя. З моменту опублікування роботи її переглянуто 468 та скачано 43 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя...

курсовий проект з економіки підприємства


Подібні матеріали