Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Архів рефератів

Організація обліку касових операційЗміст

Вступ...…3
1. Нормативно – правове забезпечення порядку ведення касових операцій…..4
2. Облік та документальне оформлення касових операцій…...7
2.1 Порядок надходження готівки8
2.2 Використання готівкових коштів….….11
2.3 Порядок ведення касової книги....15
2.4 Інвентаризація каси..…..20
3. Ліміт каси та порядок його розрахунку21
Висновки та пропозиції24
Список використаних джерел….26
Додатки..27

Уривки

Мета роботи полягає у дослідженні та аналізі теоретичних та практичних аспектів організації ведення касових операцій. Досягнення вказаної мети передбачає вирішення наступних завдань: ознайомлення з організацією і методикою проведення касових операцій, порядок надходження та використання готівкових коштів, порядок ведення та заповнення касової книги а також уміння провести інвентаризацію каси, визначити допущені правопорушення в грошовій сфері.
У курсовій роботі висвітлюється сутність організації і методику проведення касовий операцій, порядок документального оформлення операцій, процедура проведення розрахунку ліміту каси, а також розкривається потреба і значимість грошових коштів і розрахунків в сучасних умовах господарювання.
Предметом дослідження є методологічні аспекти ведення касових операцій.
Об`єктом дослідження є підприємство ТОВ «Вікл Ко ЛТД».

Висновки (не повністью)

Ознайомившись з обов`язками бухгалтера - касира ТОВ «Вікл Ко ЛТД» зрозуміло, що до його функцій входить дуже великий об`єм роботи: облік та документальне оформлення касових операцій, порядок надходження та використання готівкових коштів (видача заробітної плати, видача грошових коштів підзвітним особам, оплата постачальникам, здавання коштів на поточний рахунок підприємства, постійне ознайомлення з законодавчими положеннями стосовно касової дісциплини, авансових звітів, відряджень та ін.), порядок ведення касової книги, порядок ведення книги РРО, інвентаризація каси та ін.
Хотите, чтобы Ваш бренд заметили? Наружная реклама от Доброго Льва - мощный маркетинговый шаг для массового продвижения Вашего бизнеса. Добрый Лев занимается изготовлением вывесок из дюбонда, фасадным оформлением зданий, всеми видами неоновой рекламы и др.
Вважаю, що для однієї людини це занадто широке коло обов`язків, які до того ж вимагають підвищеної уваги і відповідальності. Для того, щоб полегшити роботу і вдосконалити процес руху грошових коштів пропоную ввести в штат фірми ще одну посаду бухгалтера – касира. На сьогодні більшість підприємств намагаються скоротити штат працівників, не зважаючи на те, що одна людина не в змозі робити роботу декількох працівників. Але в змозі допускати помилки які будуть дуже дорого коштувати не тільки для підприємства, але і для самого працівника.
Повна інформація про роботу

курсова робота "Організація обліку касових операцій" з предмету "Облік, аналіз та податковий аудит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 25.10.2012 в 22:46. Автором даного матеріалу є Женя. З моменту опублікування роботи її переглянуто 308 та скачано 22 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя...

здала курсову на 100 балів, хоча наш викладач дуже вимогливий в цих справах


Подібні матеріали