Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Міжнародна економіка

Зміст зовнішньоекономічних договорів (контрактів)Зміст

Вступ 3
1 Зовнішньоекономічні контракті: поняття, зміст та призначення 4
2 Характеристика базисних умов контрактів 12
Загальні висновки 15
Використана література 16

Вступ

Інтеграція України до європейського та світового співтовариства на разі є одним із генеральних напрямків політики нашої держави. Україна має стати повноправним членом світової спільноти як у політичній, так і в соціальній, культурній і, передусім, економічній сфері. Такі завдання, що стоять перед державою, зумовлюють необхідність поглиблення й розширення інтеграційних процесів у політиці, економіці, соціально-культурній сферах. Більше того, стратегічний курс України на вступ до ВТО зумовлює необхідність приведення законодавства України у відповідність з нормами і правилами цієї організації.
У зовнішній, як і у внутрішній, торгівлі об'єктами комерційних операцій є матеріально-речовинна продукція та послуги, що набувають при обміні вартості, тобто стають товаром. Проте міжнародні комерційні операції (зовнішньоторговельні операції), хоча і підпорядковуються нормам національного права, відрізняються своїми правилами, нормами і традиціями від угод усередині країни тим, що вони регулюються також і міжнародними нормативними актами. Відповідно до Конвенції про договори міжнародної купівлі-продажу, міжнародною, або зовнішньоторговельною, вважається угода, що укладається ми контрагентами, тобто торговими партнерами, комерційні підприємства яких знаходяться в різних країнах, або, інакше кажучи, у юридичних адресах яких зазначено різні держави.
В цьому аспекті особливої актуальності набуває подальше дослідження правового регулювання зовнішньоекономічних відносин українських господарюючих суб’єктів з їх іноземними контрагентами.

Повна інформація про роботу

реферат "Зміст зовнішньоекономічних договорів (контрактів)" з предмету "Міжнародна економіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.10.2010 в 14:03. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 392 та скачано 35 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали