Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Страхування

Страхові ризики

Як скачати? Дана робота є авторською і унікальною. У зв'язку з Вересневою знижкою скачати її можна всього за 29.95 грн. (50 грн.) Після оплати (кнопка Купити справа) Ви отримаєте секретний код, який необхідно ввести в полі нижче і натиснути "Скачати роботу". При виникненні проблем просимо повідомити адміністрацію портала...
Тип матеріалу: лекція Предмет: Страхування Автор: Олег Вернадський Купили: 22

Вже отримали секретний код? Введіть його сюди і натисніть "Скачати роботу"Уривки

45. Ознаки ризику, придатного для страхування.

Згідно з Законом України “Про страхування ”ризик – це певна подія, на випадок якої проводиться страхування і яка має ознаки імовірності і випадковості настання.
Крім таких характеристик як імовірність та випадковість ризик у страхуванні повинен характеризуватися також тим, що існує можливість його настання. Саме виходячи з цього, ризик включається в обсяг відповідальності страховика при страхуванні певного об*єкта.
Ризик з точки зору здатності людини впливати на нього повинен бути об*єктивним, тобто незалежним від волі людини.
З точки зору можливості вартісної оцінки ризик має бути матеріальним, тобто мати вартісну оцінку.
З точки зору широти охоплення за наслідками ризик має бути здебільшого специфічним, тобто таким, що в своїй більшості пов*язаний із причинами і наслідками людської діяльності, на відміну від фундаментальних ризиків, які виникають через непідвладні людям причини, а їх наслідки відчуваються великою кількість людей (н-д, землетнруси).
З точки зору можливих наслідків ризик повинен бути чистим, тобто таким, що має тільки негативні наслідки, на відміну від спекулятивних ризиків, наслідком яких може стати виграш (н-д, лотерея).
Таким чином, страховий ризик повинен характиризуватися такими ознаками:
• об'єктивний
• матеріальний
• чистий
• можливий
• специфічний (не повинен носити катастрофічний характер)
• повинен підпорядковуватися закону великих чисел.


Повна інформація про роботу

Характеристика роботи

лекція "Страхові ризики" з предмету "Страхування". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2010 в 15:58. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 634 та скачано 22 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Коментар автора роботи

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...