Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Договори за участю органів внутрішніх справ

Зміст

Вступ
1. Поняття договору охорони об’єкту.
2. Права й обов’язки сторін за договором.
3. Відповідальність за порушення договірних зобов’язань.
4. Особливості договору про охорону квартир підрозділами охорони.
Висновки.
Нормативні акти й література.

Вступ

Захист власності громадян є важливою задачею будь-якої держави.
Конституція України визначає, що держава забезпечує захист прав усіх суб’єктів права власності й господарювання, соціальну спрямованість економіки, рівність усіх суб’єктів права власності перед законом.
Як один з елементів громадянського суспільства – ефективна діяльність правоохоронних органів немає альтернативи.
Кожен громадянин України має право вільно розпоряджатися своєю власністю. Захист цього права має реалізовуватись через створення ефективного механізму охорони власності громадян.
Метою даної курсової роботи є висвітлення проблематики, пов’язаної із виникненням, реалізацією і припиненням правовідносин у сфері охорони об’єктів громадян, в тому числі їх житлових приміщень.
Завданням даної курсової роботи є створення розгорнутої картини правових підстав охорони об’єктів власності.
Окрему увагу в даній роботі приділено правовій характеристиці договору охорони.
Навчальне значення аналізу договору охорони в цій роботі полягає в тому, що дається правова характеристика договору охорони не тільки матеріальних об’єктів, але й охорони особи, що є новацією в цивільно-правовому регулюванні зобов’язань.
Практичне значення роботи полягає у певній кодифікації норм, які регламентують охоронні правовідносини, визначення прав і обов’язків сторін договору охорони з точки зору практичної реалізації.
Для розкриття даної теми використовувались Конституція України, новітні цивільно-правові норми – Цивільний кодекс України, який набув чинності з 01.01.2004 року, спеціальний нормативний акт, який визначає форму договору охорони - наказ Головного управління Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ України від 4 травня 1995 року N 52 Про затвердження Типових договорів на охорону об’єктів та квартир громадян підрозділами Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ України, інші джерела права.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

курсова робота "Договори за участю органів внутрішніх справ" з предмету "Курсові роботи" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: участю, договори, органів, внутрішніх, справ. Робота опублікована 24.10.2010 в 00:40 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 202 та скачано 16 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...
Які ще реферати можна знайти по цій темі?