Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Товарознавча характеристика чорного байхового чаю (товарознавство)

Зміст

ВСТУП 2
1. ПОХОДЖЕННЯ ТА ІСТОРІЯ ЧАЮ 4
2. ХІМІЧНИЙ СКЛАД ТА КОРИСНІСТЬ ЧАЮ 6
3. ХАРАКТЕРИСТИКА СИРОВИНИ, ЯКА ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЧОРНОГО ЧАЮ 9
4. ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА ВИРОБНИЦТВА ТА ВПЛИВ ОКРЕМИХ ОПЕРАЦІЙ НА ЯКІСТЬ 12
4.1.Чайні плантації 12
4.2. Переробка чаю 16
5. ФОРМУВАННЯ ТОРГОВИХ СОРТІВ 18
6. ПАКУВАННЯ, МАРКУВАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ ЧАЮ 20
7. ХАРАКТЕРИСТИКА ЧОРНОГО БАЙХОВОГО ЧАЮ НА ПРИКЛАДІ ПРОДУКЦІЇ АТ “МОНОМАХ” 21
7.1. Загальна характеристика підприємства та його продукції 21
7.2. Технологія виробництва чаю фасованого 24
7.3.Асортимент чорного байхового чаю 27
7.4. Реалізація чаю 31
7.5.Стратегія підприємства 33
ВИСНОВКИ 35
ЛІТЕРАТУРА 39

Вступ

Интернет магазин кофе. Купить кофе в Киеве, доставка кофе по Киеву. Продажа качественных кофемашин по доступным ценам.

Товарознавство – це наукова дисципліна, предметом якої є споживна цінність товарів.
Продовольчі товари забезпечують постійну фізіологічну потребу людини в харчових речовинахдля нормальної життєдіяльності, тому вони мають харчову (поживну) цінність.
Якість продукції відіграє вирішальну роль на конкурентному ринку продовольчих товарів. Вивчення факторів, що впливають на конкурентноспроможність, якість продовольчих товарів і їй безпеку та нормативних документів, що регламентують і засвідчують якість, єх неодмінною умовою для успішного забезпечення торговельної діяльності.
Втрати товарів у сфері товарообігу зумовлені їх властивостями, здатністю до зберігання і залежать від дотримання умов зберігання. Зменшити втрати товарів і збільшити прибутковість торгівлі можна тількигрунтовно вивчвши властивості товарів, природу, джерела їх втрат, здатність до короткотермінового або тривалого зберігання.
Спеціалістиоргівлі повинні вивчати , прогнозувати і формувати попит населення на продовольчі товари, проводитимаркетингові дослідження в пошуках якісних, конкурентноспроможних товарів, здійснювати їх розподіл з урахуванням попиту, умов транспортування, зберігання і продажу через роздрібну торговельну мережу. Без знань властивостей продовольчих товарів неможливо забезпечити процес товаропросування і збуту, оцінити прибутковість цієї діяльності.
Товарознавство – це наука про характеристики товару, що визначають їхню споживчу вартість і фактори забезпечення цих характеристик. Предметом товарознавства є споживні вартості товарів.
Задачі товарознавства:
1. Керування асортиментом товарів.
2. Оцінка якості товарів (у тому числі нових вітчизняних і імпортних).
3. Установлення принципів і методів товарознавства його наукові основи, що обумовлює.
4. Систематизація товарів шляхом раціонального застосування методів класифікації і кодування.
Ціль товарознавства полягає у вивченні основних характеристик складових товару та його споживної вартості, а також їхня зміна на всіх етапах товароруху.
Предметом даної курсової роботи є дослідження товарознавчої характеристики чорного байхового чаю. Метою роботи є аналіз основних складових чорного байхового чаю та їх зміна на етапах товароруху.
Як відомо, чай – один з найбільш поширених тонізуючих напоїв на земній кулі. Він має приємні смакові властивості, втамовує спрагу, сприятливо впливає на діяльність багатьох органів, нормалізує оббіг речовин.
Чай виготовляють з молодих верхівкових пагонів (флешей) вічнозеленої чайної рослини. Основними виробниками є Індія, Китай, Шрі Ланка, Японія, Індонезія, Грузія.
В даній курсовій роботі досліджено такі питання як: історія походження чаю, хімічних склад та корисність чаю, характеристика сировини, яка використовується для виробництва чаю, виробництво чорного байхового чаю, пакування, маркування та зберігання чаю, а також вивчено товарознавчу характеристику чогного байхового чаю на прикладі продукції підприємства “Мономах”.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

курсова робота "Товарознавча характеристика чорного байхового чаю (товарознавство)" з предмету "Курсові роботи" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: (товарознавство), Товарознавча, байхового, чорного, характеристика. Робота опублікована 30.10.2010 в 00:01 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 1354 та скачано 40 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...
Які ще реферати можна знайти по цій темі?