Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Характеристика системи оподаткування Кіпру та МальтиЗміст

Вступ 3
1. Поняття та види податків як елементів системи оподаткування 4
2. Офшор — „податкова гавань” 6
3. Система оподаткування на Кіпрі 9
3.1 Зміни в оподаткування на Кіпрі — вимога часу 9
3.2 Характерині риси сучасного оподаткування на Кіпрі 12
3.3 Вплив нової системи оподаткування на міжнародний бізнес на Кіпрі 18
3.4 Перспективи нового податкового статусу Кіпру 20
4. Система оподаткування на Мальті 22
4.1 Загальні риси оподаткування на Мальті 22
4.2 Діючи податки 25
Загальні висновки 28
Використана література 30

Вступ

Кінець ХХ – початок ХХІ ст. характеризуються глибокими зрушеннями у світовій економіці та міжнародних відносинах. Відбувається зміцнення різносторонньої співпраці країн світового господарства на основі міжнародного розподілу прац, розширення торгівельних, культурних, науково-технічних зв’язків мжі країнами.
Серед численних економічних проблем, які постали перед Україною у період переходу її від командно-адміністративної до ринкової форми ведення господарства, чільне місце посідає створення ефективної системи оподаткування юридичних і фізичних осіб. У цьому зацікавлена як держава, податкові органи, так і платники податків.
Тому особливої актуальності набувають дослідження теоретичних, методологічних і прагматичних підвалин податкової політики та формування податкової системи в державі, а також досвіду інших країн в цієї сфері.
Один з прикладів будови податкової системи надають так звані „офшорні зони”, або „податкові гавани”, до яких довгий час належали Кіпр та Мальта. Але останні роки в них відбуваються значні зміни в системі оподаткування, спрямовані на гармонізацію податків щодо надходження в ЄС. Аналіз розвитку податкової системи Кіпру та Мальти свідчить про те, що протягом останніх років докладено чимало зусиль для їхнього удосконалення. Однак більшість норм їхнього податкового законодавства приймалася у період, коли вони біли ще „податковими гаванями”, тому воно ще має значні „офшорні” наслідки.
Розглянемо більш детально характерні риси системи оподаткування Кіпру та Мальти.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Характеристика системи оподаткування Кіпру та Мальти" з предмету "Курсові роботи". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.10.2010 в 21:48. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 691 та скачано 67 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали