Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Реферати українською

Олігархічно-авторитарні політичні режимиПлан

Вступ
1. Типологія політичних режимів.
2. Олігархізм та авторитаризм як явища у політичних теоріях. Суть олігархічно-авторитарних підходів до влади в даний час.
3. Шляхи вдосконалення політичної влади як запорука добробуту українського населення.
Висновки
Список використаних джерел

Вступ

Набирает популярности дистанционное обучение, особенно при изучении иностранных языков. Теперь изучение немецкого языка онлайн - не проблема благодаря современным способам коммуникации. Высококвалифицированные репетиторы иностранных языков все больше и больше обучают учащихся через Интернет.
Темою мого індивідуального науково-дослідного завдання є "Олігархічно-авторитарні режими" , що є досить актуальною на сьогоднішній час, адже і в Україні зараз має місце олігархічна природа в політичному режимі.
Мета даної роботи зробити аналіз політичних режимів та зупинитись на визначенні сутності, основних особливостей та механізму виникнення олігархічного політичного режиму, який сформувався та зміцнився в Україні за роки незалежності.
Олігархія не є виключно політичною характеристикою, яка належить до правлячого режиму. Це модель всієї суспільної організації, яка пронизує всі сфери суспільного життя, знаходячи відповідні їй структури в кожному інституціоналізованому середовищі та на рівні масової свідомості.

Висновки

Як висновок зазначимо, що подальша трансформація політичного режиму України тісно пов'язана з обранням тієї чи іншої конституційної альтернативи (президентської або парламентської моделі). Саме парламентська модель виглядає найбільш оптимальною з точки зору можливостей утвердження демократичного режиму.
Потрібні кардинальні, виважені рішення правлячої верхівки щодо утвердження режиму який буде базуватися виключно на демократії та на справедливій конкуренції у політичному та економічному житті держави.
Найближчий час покаже, який шлях обере Україна: модернізація олігархії або розбудова демократичної політичної системи, яка сконцентрує в собі надбання світового досвіду і національних традицій.
Повна інформація про роботу

індивідуальна робота "Олігархічно-авторитарні політичні режими" з предмету "Політологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 22.04.2012 в 03:41. Автором даного матеріалу є Василь. З моменту опублікування роботи її переглянуто 232 та скачано 89 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Василь...

індз з політології