Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Архів рефератів

Аналіз ПАТ "Мелком"

Вступ

ПАТ ”МЕЛКОМ”-є провідним підприємством у країнах СНД в області компресоробудування. Підприємство було засновано у 1930-ті роки і більш ніж 75 років розробляє і виробляє високоякісне компресорне і насосне обладнання з широким спектром технічних характеристик. ПАТ ”МЕЛКОМ” і на даному етапі виробляє всю палітру компресорів, які випускалися у 90-ті роки, а також модернізовані і нові марки компресорів. Неодноразово продукція Компресорного заводу була представлена до нагород в вже у 2004 році підприємство було нагороджено дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу ”Вища проба” з присвоєнням продукції Знака якості ”Вища проба”.
Машини з маркою компресорного заводу працюють у Московському метрополітені, брали участь у запуску першого космічного корабля, на Волзькому хімічному комбінаті і на Індійському металургійному комбінаті в місті Бхилаї, майже кожна бурова вишка оснащена компресором,випущеному на даному підприємстві. Продукція незамінна на будівництвах, кар’єрах, на очисних спорудженнях, на осушку боліт, у борошномельній промисловості, у забезпечення літальних апаратів азотом.
Метою діяльності підприємства є задоволення потреби громадян, колективних, державних і інших підприємств, заснувань і організацій у виробництві продукції і послуг у сфері його діяльності, розширення асортименту виробленої продукції, підвищення конкурентоздатності, а також прибутку і використання її в інтересах акціонерів.
У 2005 році ПАТ ”МЕЛКОМ” успішно пройшов сертифікацію системи управління якості на відповідність міжнародного стандарту серії ISO 9001-2000. А це означає, що системою управління якістю охоплені абсолютні всі служби та підрозділи підприємства і продукція підприємства виробляється згідно з міжнародними вимогами. Дуже велике значення сертифікат має для заказників тому що:
- заказник отримує підтвердження того, що всі його вимоги заявки будуть виконані;
- у разі сертифікації продукції у Європі на відповідність європейських вимог безпеки, наявність сертифікату по ISO 9001-2000 є обов’зковим.
Продукція підприємства відома і зарекомендувала себе в багатьох країнах світу. ПАТ ”Мелітопольський компресор ” має багатий досвід постачання обладнання в усі країни СНД,і більш ніж 40 країн дальнього зарубіжжя, серед яких Німеччина, Італія, Португалія, Греція, Чехія, Китай, Куба та ін.
Публічне акціонерне товариство дочірніх підприємств, філій та представництв не має.
Основною продукцією ПАТ ”МЕЛКОМ” є компресорне, насосне обладнання та чавунне литво. Підприємство також надає послуги з ремонту та пусконалагоджувані роботи випущеного обладнання, роботи по механічній обробці деталей. Підприємству присвоєн код 00217849 і право на здійснення таких видів діяльності:
- виробництво насосів,компресорів та гідравлічних систем;
- литво чавуну;
- виробництво алюмінію;
- оптова торгівля іншим машинам та устаткуванням;
- виробництво чавуну,сталі та феросплавів;
- виробництво міді.

Уривки

Збут продукції здійснюється як методом прямих продаж, так і через дилерську сітку в Україні, Росії та СНД. В галузі виробників компресорів в Україні та СНД посилюється конкуренція між внутрішніми виробниками та експортерами. Підприємство опановує продукцію конкурентів, яка доступна за технологічними можливостями власного виробництва. ПАТ ”МЕЛКОМ” опанувало та серійно виробляє установку компресорну KP-25, яка призначена для заправки очищеним стислим повітрям апаратів автономного дихання. Також був розроблений та виготовлений виробничий зразок агрегату компресорного ГТО,8-0,25/41С, призначений для стискання паровоз душної суміші легких вуглеводів,які утворюються в процесі зберігання та транспортування бензину, нафти та інших нафтопродуктів. Компресорне обладнання загальногалузевого призначення, виготовлене. ПАТ ”МЕЛКОМ” відрізняється від продукції багатьох конкурентів тим,що може працювати у безперервному режимі за рахунок робочих циліндрів з високоякісного чавуну.

Выбираете хороший принтер для печати любимых фотографий? На сайте компании Inksystem в онлайн каталоге Вы найдете оптимальные по цене-качеству принтеры для печати фотографий. Заказывайте струйные принтеры с СНПЧ, чернила, фотобумагу по либерально низким ценам.
По всім даним, аналізам ПАТ ”МЕЛКОМ” ситуація непогана,особливо це стосується маркетингової діяльності підприємства. А саме,на мою думку, підприємству необхідно ввести відділ маркетингу, і найняти гарних фахівців (маркетологів), це дуже актуально на сьогоднішній день мати спеціалістів з маркетингу.
Маркетолог досліджує споживчі властивості виробленої продукції а також збір інформації про задоволеність ними покупців, виявляє тенденції у світовому виробництві продукції підприємства, вивчає попит на випуск продукції, аналізує конкурентоздатність продукції підприємства, обов’язково визначає географічне розміщення потенційних споживачів, розробляє стратегії по рекламі та стимулюванню збуту, аналізує організації оптової торгівлі і збутової мережі, аналізує стан реалізації продукції підприємства, розробляє пропозиції по створенню нової продукції,розробляє пропозиції по підвищенню ефективності маркетингу.
Роль маркетологів у комунікаційній діяльності:
- розробляє товарні знаки та фірмовий стиль;
- розраховує бюджет і визначає ефективність рекламної діяльності;
- планує заходи просування та продажу нових товарів;
- планує заходи на нові ринки;
- створю нові канали збуту.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

практична робота "Аналіз ПАТ "Мелком"" з предмету "економіка підприємства" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: аналіз, Мелком. Робота опублікована 03.08.2012 в 15:15 її автором (Вадим). З моменту опублікування роботи її переглянуто 15 та скачано 0 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Вадим...

відмінна курсова про МЕЛКОМ
Які ще реферати можна знайти по цій темі?