Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Гроші та кредит

Аналіз економічної структури грошового ринкуЗміст

Вступ 3
1. Роль, значення і структура грошового ринку 4
2. Аналіз депозитних операцій грошового ринку ......................................12
3. Стан ринку цінних паперів..........................................................................17
Висновки 20
Список використаної джерел 21

Вступ

Актуальність теми дослідження. Як відомо, ринок у найпростішому розумінні – це система економічних відносин з приводу купівлі - продажу товарів. Він представляє сукупність товарного і грошового обігу.
У функціональному розумінні сучасний ринок – поняття більш глибоке, комплексне і представляє систему ринків, серед яких найважливіша роль належить грошовому ринку.
Грошовий ринок – це сукупність усіх грошових ресурсів країни, що постійно переміщуються (розподіляється та перерозподіляються) під впливом попиту та пропозиції з боку різних суб’єктів економіки.
Грошовий ринок складається з багатьох потоків, за якими грошові кошти переміщуються від власників заощаджень до позичальників та інвесторів .
Фінансовий ринок – це ринок, який опосередковує розподіл коштів серед учасників економічних відносин. За його допомогою мобілізуються вільні фінансові ресурси і спрямовуються до тих, хто може більш ефективно використати дані кошти. Це сприяє не тільки підвищенню продуктивності та ефективності економіки в цілому, а й поліпшенню економічного добробуту кожного члена суспільства. На фінансовому ринку відбувається пошук засобів для розвитку сфер виробництва та послуг. Головна роль фінансово ринку у сучасній економічній системі полягає в акумуляції заощаджень економічних агентів і використанні цих коштів для створення нового капіталу.
Об’єктом дослідження курсової роботи є теоретичні засади економіки в області грошового ринку.
Предмет дослідження – аналіз грошового ринку України .
Метою роботи є дослідження та аналіз економічної структури грошового ринку.

Повна інформація про роботу

індивідуальна робота "Аналіз економічної структури грошового ринку" з предмету "Гроші та кредит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 16.12.2010 в 20:20. Автором даного матеріалу є Николай (sakramento50@yahoo.com). З моменту опублікування роботи її переглянуто 1136 та скачано 64 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Николай...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали