Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Бізнес-план відкриття піцеріїПовна назва роботи: Бізнес-план Відкриття піцерії “ Азур"”

Зміст

Розділ 1. Резюме, висновки.3
Розділ 2. Дослідження ринку..…4
Розділ 3. Маркетинг-план….…..4
Розділ 4. Виробничий план.5
Розділ 5. Організаційний план….9
Розділ 6. Оцінка ризиків11
Розділ 7. Фінансовий план…12

Уривки

Розділ 2. Дослідження ринку

Прогнозується, що основними покупцями продукції будуть мешканці мікрорайону речового ринку, а також відвідувачі (2500 осіб).
Результати анкетування засвідчили наступне:
1. Середньоденне споживання піци одним мешканцем становить 0,142 шт. (1 раз на тиждень).
2. Переважна більшість споживачів віддає перевагу купівлі піци у торгівельних точках розміщених у м’ясцях проживання, відпочинку.
3. Споживачам більше до вподоби м’ясна, грибна піца та піца з куркою.
4. В окремих випадках споживачі бажають замовити або купити піцу для дому, гостей, що вимагає спеціальної упаковки, а інколи і транспортування.
Постоянно собираетесь с друзьями за новым фильмом? А не думали led телевизор купить? Их уникальная тонкость создает впечатления стиля, элегантности и новизны. Кроме этого, Led телевизоры являются более безопасными, т.к. не содержат ртути, в отличии от LCD.
Основними конкурентами бізнесу є існуючі піцерії «Бамболіно», «Челентано», «Фелічіта» та ін. Вони користуються попитом у населення, мають свій імідж, і, щоб витримати конкуренцію, потрібна активна реклама, знижки, акції, помірна ціна, затишне приміщення, якість та обслуговування, обов’язкове виконання замовлень, в тому числі попередніх, свіжої та якісної піци.
Постачальники сировини не можуть суттєво вплинути на діяльність піцерії, поскільки їх є значна кількість у даному регіоні.
Повна інформація про роботу

проект "Бізнес-план відкриття піцерії" з предмету "Економіка підприємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 17.12.2012 в 12:57. Автором даного матеріалу є Женя Алісова. З моменту опублікування роботи її переглянуто 60 та скачано 0 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя Алісова...

відмінний бізнес-план, цілком реальний, детальні розрахунки