Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Маркетинг

Бізнес-план фото-підприємстваЗміст

ВСТУП 4
1 ГАЛУЗЬ, ФІРМА ТА ЇЇ ПРОДУКЦІЯ АБО ПОСЛУГИ 6
1.1 Поточна ситуація і тенденція розвитку галузі. 6
1.2 Описи продукту фірми 8
2 ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ 10
2.1 Загальна характеристика ринку продукту 10
2.2 Оцінка впливу зовнішніх факторів 13
3 МАРКЕТИНГ-ПЛАН 15
3.1 Стратегія маркетингу 15
3.2 Передбачувані обсяги виробництва та продажу 18
4 ПЛАН ВИРОБНИЦТВА 19
5 ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ПЛАН 20
5.1 Форма організації бізнесу 20
5.2 Потреба в персоналі 20
6 ОЦІНКА РИЗИКУ ТА СТРАХУВАННЯ 26
7 ФІНАНСОВИЙ ПЛАН 27
7.1 Розрахунок собівартості 27
7.2 Розрахунок прибутку і рентабельності 32
ВИСНОВОК 36
ЛІТЕРАТУРА 37

Вступ

Сделайте незабываемой Вашу свадьбу, ведь это один из лучших событий в Вашей жизни? На сегодня одним из лучших вариантов для этого является свадебная фотосессия, которую проведут профессиональные фотографы Одессы. Вы можете быть уверены, что потратив необходимые средства, вы получите результат, достойный своих финансовых вложений.
Будь-яке суспільство для забезпечення нормального (достатньо комфортного) рівня своєї життєдіяльності здійснює безліч видів конкретної праці. З цією метою люди створюють певні організації, які спільно виконують ту чи ту місію (реалізують програму або мету) і діють на засаді певних правил і процедур.
У сучасні швидко змінюваній економічній ситуації неможливо досягти позитивних результатів, не плануючи своїх дій, не прогнозуючи наслідків. Планування потрібне будь-якій організації, яка збирається здійснювати певні дії в майбутньому. Вони змушені шукати такі форми та моделі планування, які б забезпечували максимальну ефективність рішень, які приймаються.
Оптимальним варіантом досягнення таких рішень є нова прогресивна форма плану – бізнес-план.
Успіх у світі бізнесу вирішальним чином залежить від трьох елементів:
1. Розуміння загального стану справ на даний момент.
2. Уявлення того рівня, якого ви збираєтесь досягти.
3. Планування процесу переходу з одного стану в інший.
Бізнес-план дозволяє вирішувати ці проблеми. Він включає розробку цілей та задач, які ставить перед собою підприємство на найближчий період та на подальшу перспективу, оцінку поточного стану економіки, сильних та слабких сторін виробництва, аналіз ринку та інформацію про клієнтів. У ньому дається оцінка ресурсів, необхідних для досягнення поставлених цілей в умовах конкуренції.
БІЗНЕС-ПЛАН – це письмовий документ, в якому викладено сутність підприємницької ідеї, шляхи й засоби її реалізації та охарактеризовано ринкові особливості управління ним.
БІЗНЕС-ПЛАН може сприяти залученню інвесторів та кредиторів. Перед тим як ризикувати своїм капіталом, інвестори мають впевнитися у надійності розробки проекту та мати уяву про його ефективність. Вони мають впевнитися чи повернуться їхні гроші чи є сенс вкладати гроші в Ваш проект.
В даному курсовому проекті представлений приблизний бізнес-план нового проекту підприємства, що надає фотографічні послуги.

Повна інформація про роботу

Характеристика роботи

курсова робота "Бізнес-план фото-підприємства" з предмету "Маркетинг". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 26.08.2010 в 12:07. Автором даного матеріалу є Турченюк О.М.. З моменту опублікування роботи її переглянуто 770 та скачано 57 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Коментар автора роботи

Турченюк О.М....

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...