Головна » 2010 » Грудень » 21

21 Грудня 2010

Статті про освіту - українські інформативні і, водночас, цікаві статті освітнього порталу MyReferatik. В ньому Ви можете знайти кумедні, шокуючі та цікаві статті освітньої тематики. Загалом більшість статтей даного розділу є статтями про навчання, які розкривають деякі сторони навчального процесу. Читаючи статті про освіту, Ви зможете не тільки посміятися, але й дізнатися про нові факти української та світової освіти та науки. Статті про науку будуть постійно тримати Вас в курсі всіх останніх наукових відкриттів. Вони будуть корисні як для науковців, так і для рядових студентів чи школярів. Статті про науку - твоє основне джерело знань, якщо ти займаєшся науковою діяльністю. Оригінальні освітні статті про навчання на порталі MyReferatik ти теж можеш використовувати для наповнення інформації власного сайту.
Кицуне
Кицуне в японській міфології лисиці-перевертні. Їх вважають розумними хитрими створіннями, що здатні перетворюватися на людей, як тануки. Підкоряються Інарі, богині злакових рослин. В Японії відомі китайські легенди про лисиць, що перетворюються на прекрасних дівчат і спокусливих хлопців. Красі лисиці здатні опиратися небагато. Лис-чоловік - вишуканий співбесідник, глибокий учений і добрий друг. Коханець лисиці-жінки наврядчи коли-небудь її забуде, бо окрім краси вона наділює неймовірними безоднями жіночої мудрості.

... Читати далі >>>
Я впевнений на 90%, що після прочитання двох абзаців, Ви подумаєте, що це божевілля. Саме тому, рекомендую спочатку ознайомитися з питанням, хто такі перевертні і з чим їх їдять. Можливо тема феномену перевертнів змусить повірити Вас в їх існування. Відверто кажучи, я повірив.

Теорія перевертнів
річ цікава. Звідки людині знати, що він потенційний перевертень? Як він стає перевертнем? Як йому далі жити з цим новим званням, і новими вміннями? Ці питання цікаві як "в принципі", так і тим, хто зіткнувся в своєму житті з цим. Спробуємо розібратися.... Читати далі >>>
В попередній статті "Перевертні (феномен перевертнів)" я вже говорив, що феномен перевертнів існує, але зустрічається дуже рідко. Тепер приведу міфи, які напридумовували про цих чудовиськ.

1) Перетворення супроводжується нестерпним болем.
Спростування міфу. Якби кожного разу при перетворенні, перевертень випробовував би такий біль, вервольфи як вид швидко б зникли.
... Читати далі >>>