Головна » 2011 » Серпень » 11

11 Серпня 2011

Статті про освіту - українські інформативні і, водночас, цікаві статті освітнього порталу MyReferatik. В ньому Ви можете знайти кумедні, шокуючі та цікаві статті освітньої тематики. Загалом більшість статтей даного розділу є статтями про навчання, які розкривають деякі сторони навчального процесу. Читаючи статті про освіту, Ви зможете не тільки посміятися, але й дізнатися про нові факти української та світової освіти та науки. Статті про науку будуть постійно тримати Вас в курсі всіх останніх наукових відкриттів. Вони будуть корисні як для науковців, так і для рядових студентів чи школярів. Статті про науку - твоє основне джерело знань, якщо ти займаєшся науковою діяльністю. Оригінальні освітні статті про навчання на порталі MyReferatik ти теж можеш використовувати для наповнення інформації власного сайту.
Радянська система освіти вважалася однією з найсильніших у світі, радянські вчені були на хорошому рахунку в усьому світі, їх наукові праці та розробки в багатьох областях науки і техніки завжди визнавалися фахівцями в усьому світі.

Багато в чому цьому сприяла система освіти, яка виховувала розумних і відповідальних школярів. Мотивація на навчання була на вищому рівні, а шкільні програми повністю відповідали реальній дійсності.

По заве... Читати далі >>>
Радянська система освіти гарантувала кожному громадянинові право на безкоштовне навчання у вищому навчальному закладі. Вимога до абітурієнта була лише одна: пройти по конкурсу на бажану спеціальність.

Прохідний бал залежав від конкретного вузу, факультету та престижності спеціальності. Практично кожен випускник, який має атестат про повну середню освіту, міг вибрати інститут і факультет у відповідності зі своїми інтелектуальними можливостями.

Нужно качественно перевести док... Читати далі >>>
Пройшов той час, коли в ВНЗ люди йшли лише для того, щоб отримати диплом. Зараз котируються знання, хоча й не всі це усвідомлюють достатньою мірою. Причому, найважливішим елементом знань є вміння вчитися самостійно. Прищепити даний навик в школі - завдання проблематичнее. Але у ВНЗ це можна зробити досить-таки легко. Справа тут в системі. Людині, яка здатна отримувати та обробляти великі масиви інформації, кар'єрний ріст забезпечений. Але саме цього хоче більшість студентів. Як же цього досягти?... Читати далі >>>
ТБ є в кожному будинку. В одних сім'ях він працює майже цілодобово, в інших - одну-дві години на день. Хтось включає його «для фону», а хтось дивиться в «блакитний екран», не відриваючись ні на що інше. Проте якщо Ваша дитина проводить перед телевізором більшу частину свого часу - це серйозний спосіб задуматися.

Скільки можна дивитися телевізор? І в чому полягає вплив телевізора на психіку? Чому шкідливо дивитися телевізор... Читати далі >>>