Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Банківські операції

Банківські операціїЗміст

Теоретична частина
1. Операції комерційного банку з депозитами фізичних осіб.
2. Кредитний ризик: визначення і шляхи мінімізації витрат.
3. Інвестиційні операції банків з цінними паперами.
4. Операції з торгівлі інвалютою на валютному ринку.
5. Прибутковість банку.

Практична частина
1. Підприємством покладено на депозит у певний банк внески в сумі 600000 грн. Описати конкретні умови депозиту, порахувати місячні відсотки і загальну суму, яку підприємство отримає через два роки.
2. У конкретному банку взято кредит під певну заставу $600000.Описати умови надання кредиту, заставу, обґрунтування проекту і обрахувати щомісячні відсотки, що мають бути сплачені протягом трьох років.

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Банківські операції" з предмету "Банківські операції". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.03.2011 в 21:17. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 402 та скачано 37 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...