Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Економічна інформатика

Інтерфейс програми Microsoft Word 2003Уривки

Microsoft Office 2003


Пакет Office 2003, спадкоємець Microsoft Office XP, є ключовим компонентом системи Microsoft Office System. Цей пакет дозволяє забезпечити взаємозв'язок людей, даних і бізнес-процесів, спрощуючи прийняття найбільш ефективних заходів і одержання високих результатів. У пакеті Office 2003 містяться структурні модулі, необхідні для створення рішень з використанням бізнес-даних, а також засоби, що допомагають співробітникам компанії передбачати зміни, керувати ними, реагувати на них. Планируете приобрести домен для сайта? Естественно, он может быть занят другим владельцем, поэтому сперва нужно проверить домен на доступность. Просто введите имя домена в поле и укажите, в каких зонах необходимо провести проверку. Таким образом, Вы быстро сможете подобрать желаемое имя домена для Вашего сайта. Завдяки використанню пакету Office 2003 забезпечується більш швидка й ефективна спільна робота груп і розширюються можливості участі співробітників у створенні бізнес-середовищ, що вимагають великих витрат ресурсів.
У різні випуски Office 2003 можуть входити наступні додатки системи Microsoft Office:

Microsoft Office Outlook 2003


Outlook 2003 є диспетчером особистих даних і програмою зв'язку системи Microsoft Office System. У додатку Outlook 2003 забезпечується єдиний центр управління електронною поштою, календарями, контактами та іншими особистими відомостями і даними групи. Завдяки основним удосконаленням Outlook 2003, таким як новий режим кешування, автоматичне групування повідомлень, обробка небажаної пошти і поліпшені засоби перегляду повідомлень, стають більш досконалими способи організації даних і управління ними, а також підвищується швидкодія й ефективність зв'язку користувачів.

Microsoft Office Word 2003


Додаток Word 2003 становить собою текстовий процесор системи Microsoft Office. У відповідь на побажання користувачів у додаток Word 2003 були включені нові функції, що спрощують створення, читання і спільне використання документів. Були поліпшені функції резензування і розмітки, що включають тепер різноманітні способи, що застосовуються користувачами для відстеження виправлень і керування примітками. У додатку Word 2003 реалізована також підтримка формату XML як власного формату файлів. Word 2003 служить повнофункціональним редактором XML. Крім того, можна використовувати Word 2003 для збереження і відкриття файлів XML для інтеграції з основними корпоративними даними.

Microsoft Office Excel 2003


У Excel 2003 — додатку для роботи з електронними таблицями, включеному в систему Microsoft Office System — забезпечується більш широка підтримка формату XML і нових функцій, що спрощують аналіз і спільне використання даних. Можна визначити частину електронної таблиці як список і використовувати її на веб-вузлі Microsoft Windows SharePoint™ Server. Смарт-теги в додатку Excel 2003 тепер мають більш гнучкі можливості, а поліпшені статистичні функції дозволяють краще аналізувати наявні дані.

Microsoft Office PowerPoint 2003


PowerPoint 2003 — додаток для підготовки презентацій, включений у систему Microsoft Office System — дозволяє створювати матеріали професійної якості, що можуть застосовуватися для особистих цілей або розміщатися в інтернеті. Завдяки вдосконаленням користувальницького інтерфейсу і підтримці смарт-тегів у PowerPoint 2003 спрощене створення і перегляд презентацій. Була також поліпшена підтримка мультимедіа, надана в програмі PowerPoint 2003. Файли PowerPoint 2003 можна легко зберігати на компакт-диску, а завдяки інтеграції з програвачем Microsoft Windows Media при показі слайдів можна відтворювати потокове аудіо та відео.

Microsoft Office Access 2003


У Access 2003 — додатку для управління базами даних, включеному в систему Microsoft Office System — пропонуються поліпшені засоби, що спрощують використання і розширюють можливості імпорту й експорту файлів даних у форматі XML, а також роботу з ними. Робота в Access 2003 спрощується завдяки виявленню помилок, що часто зустрічаються (позначуваних певним чином) і наданню варіантів їхнього виправлення. Нова функція також дозволяє розроблювачам визначати залежності об'єктів.

Microsoft Office OneNote 2003


OneNote 2003 становить собою додаток для запису заміток і управління ними, що входить у систему Microsoft Office System. Використовуючи цю нову програму, можна записувати, упорядковувати і повторно використовувати замітки на переносному, настільному чи планшетному комп'ютері. У додатку OneNote 2003 забезпечується можливість для запису даних у різній формі, включаючи рукописні замітки, що вводяться з допомогою клавіатури, намальовані від руки схеми, звукозаписи, фотографії і малюнки з інтернету, а також дані з інших додатків. Потім за допомогою OneNote 2003 можна організовувати і багаторазово використовувати ці дані найбільш зручним способом, що дозволяє краще керувати потоком даних, з яким доводиться мати справу в повсякденній роботі.

Microsoft Office FrontPage 2003


FrontPage 2003 є додатком для створення веб-вузлів і управління ними, що входить у систему Microsoft Office System. У ньому забезпечуються ефективні функції й елементи управління, що допомагають легше розробляти веб-вузли, швидше генерувати код і розширювати межі використання інтернету завдяки додаванню функцій XML і підключенню до зовнішніх джерел даних. FrontPage 2003 дає можливість при публікації в інтернеті перейти від статичних сторінок до сучасних інтерактивних веб-вузлів.

Microsoft Office InfoPath 2003


InfoPath 2003 — додаток для збору даних і керування ними, що входить в систему Microsoft Office System, — спрощує процес збору відомостей. За допомогою цього додатку можна виконувати три основних види дій: створювати динамічні форми, заповнювати форми і відправляти ці форми в підтримуючі XML системи і бізнес-процеси. У InfoPath 2003 забезпечується високоефективний і гнучкий спосіб збору даних з можливістю їхнього використання всіма співробітниками організації. Завдяки використанню InfoPath 2003 співробітникам, що працюють з даними, стане простіше вчасно відправляти й одержувати потрібні відомості, що дозволить приймати обґрунтовані рішення.

Microsoft Office Publisher 2003


При використанні Publisher 2003 — додатку для підготовки публікацій, що входить у систему Microsoft Office System — істотно спрощується створення, оформлення і публікація маркетингових та інформаційних матеріалів професійної якості. Можна створювати матеріали для друку, відправлення по електронній пошті і розміщення в інтернеті, використовуючи той же знайомий інтерфейс, що й в інших додатках Microsoft Office System. Publisher 2003 виводить створення і публікацію маркетингових матеріалів на новий рівень.

Microsoft Office Visio 2003


Visio 2003 — додаток для роботи з бізнесами-діаграмами і технічними діаграмами, що входить в систему Microsoft Office System — дозволяє перетворювати концепції і звичайні бізнес-дані в діаграми. Visio 2003 допомагає краще розуміти і пов'язувати важливі дані для вдосконалення процесу прийняття рішень, забезпечити погодженість дій різних підрозділів організації, розширити можливості зв'язку, продемонструвати професіоналізм і зробити гарне враження на аудиторію.

Microsoft Office Project 2003


Сімейство продуктів Microsoft Office Project 2003, призначене для керування проектами, включає Project Standard 2003, Project Professional 2003, Project Server 2003 і Project Web Access. Використовувані в сполученні, ці продукти забезпечують ефективне рішення по управлінню корпоративними проектами, що дозволяє організаціям підтримувати відповідність між проектами, ресурсами і бізнес-програмами для досягнення більш високих результатів. Завдяки використанню ефективних засобів аналізу даних і створення звітів можна бути впевненим у наявності актуальних даних, що допоможуть оптимізувати використання ресурсів, визначати пріоритетні напрямки роботи і забезпечити відповідність проектів загальним бізнес-цілям.

ЛIТЕРАТУРА:


1. Грег Х. Excel 5.0- К.:Диалектика, 2003.-288с.
2. Гукин Д. Word for Windows- К.:Диалектика, 2004.-304с.
3. Кенни К. Использование Microsoft Office.-К.:Диалектика, 2000.-480с.
5. Роджерс С.П. Microsoft Office .-К.: Диалектика, 1999.-416с.
6. Фельдман О.А. Microsoft Word для Windows 6.0. Метод.вказiвки: В 2-х ч.- К.:Євроiндекс Лтд, 1994.-343с.
7. Горлач В.М., Дияк І.І. Табличний процесор Microsoft Excel 5.0. Част.1- Метод.вказівки,1997.-32с.
8. Левченко О.М. Microsoft Word для Windows: від текстового процесора до видавничої системи.- Львів:СП "БаК", 1998.-112с.
Повна інформація про роботу

реферат "Інтерфейс програми Microsoft Word 2003" з предмету "Економічна інформатика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 15.10.2010 в 22:34. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 2901 та скачано 46 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...