Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Економічна інформатика

Методи побудови ефективних WWW-системУривки

Неудобно пользоваться стандартным браузером в телефоне? Скачай лучший браузер opera mini для android. Преимуществами opera mini является функциональность, максимальное сжатие страниц, просмотр страниц сразу в нескольких вкладках.
Веб-системи стали на сьогодні одним з основних видів інформаційних систем, що функціонують у глобальних мережах. За останні 10 років число діючих у мережі Інтернет Веб-систем (WWW-систем або сайтів) досягнуло кількасот мільйонів. Проте кількість питань щодо підходів до проектування, розробки та функціонування сайтів не зменшується, швидше навпаки, збільшується. Зокрема, навіть чітко не визначено критеріїв якості та ефективності Веб-сайтів. Радикально різняться між собою також основні підходи до розробки Веб-сайтів, їхнього наповнення та супроводження.
У цій статті досліджено деякі аспекти побудови Веб-сайтів з огляду на основні критерії ефективності. Досліджено самі види оцінювання ефективності проектування, розробки та функціонування Веб-сайтів. Розглядаються сайти загального призначення (не досліджувалися сайти електронних транзакції, дистанційного навчання, extranet-системи, warez- і mp3-архіви).

Критерії оцінки ефективності Веб-сайтів
Визначення критеріїв ефективності є ключовим пунктом при побудові та супроводженні сайту. Вибрані критерії є основним фактором, що визначає формування сайту. Проте у значній частині випадків на початку Інтернет-проекту взагалі жодних критеріїв не визначається.
Існує ряд основних мотивів, що призводять до появи нових Інтернет-проектів. Це, зокрема:
• економічна вигода;
• формування суспільної думки
• ознайомлення суспільства з нормативною інформацією, результатами наукових досліджень тощо;
• зміцнення особистого авторитету чи авторитету організації;
Як правило, за конкретним Інтернет-проектом стоять декілька мотивів.
З перерахованих вище мотивів лише бажання отримати економічну вигоду відображається в критеріях якості – розмір прибутку відображає ефективність Веб-сайту (проводиться чітка аналогія зі звичайним підприємством). Проте, з другого боку, Інтернет є настільки великим та динамічним середовищем, що й економічні критерії не є достатньо точними та об’єктивними. Адже можливі суми прибутків і видатків для схожих проектів можуть радикально відрізнятися. І визначити, що отримані прибутки дійсно є максимально можливими (і навпаки) є надзвичайно складно. Крім того, добре відомі випадки надзвичайної фінансової успішності проектів, які взагалі не розглядалися спочатку як комерційні (Google, Yahoo! та ін.).

Список використаної літератури

1. Вісник “Інформаційні системи та мережі” Національного Університету “Львівська Політехніка”
2. http://apele.ridne.net/pdf/efiiecience.pdf

Повна інформація про роботу

реферат "Методи побудови ефективних WWW-систем" з предмету "Економічна інформатика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 28.08.2010 в 23:35. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 407 та скачано 34 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...