Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Соціологія

Проблеми розвитку спорту в Україні (соціологічне дослідження)Уривки

Чувствуете скованность или усталость в области спины, шеи? Уникальная массажная накидка наполнит ваше тело бодростью и прибавит сил, а также снимет нервное напряжение. Простота и удобность в использовании массажной накидки заменит вам профессионального массажера и сэкономит ваши деньги.
Після того як Україна стала незалежною, становище в українському спорті значно погіршилося, адже за часів Радянського Союзу велася значна фінансова підтримка з Москви і нам тільки варто пригадати ті славетні часи, коли наша збірна Радянського Союзу виграла кубок УЕФА в Мюнхенської Баварії чи виступ Радянської збірної по баскетболу на олімпіаді та ін. Адже до складу збірних чимало входило спортсменів з інших республік СССР в тому числі й з України. Але після розпаду все припинилося, держава звичайно виділяє кошти на спорт, але вони дуже мізерні і розприділяються в основному по обласних центрах, а в райони ці кошти навіть не доходять. Тому зараз вітчизняному спорту як ніколи необхідна допомога. Адже у нас не скільки не гірші спортсмени, ніж в інших країнах просто іноді підводить технічна сторона підготовки (недостатня кількість спортивного обладнання, погані умови, зимою проведення тренувань в неотеплених спортзалах, використання застарілого спортивного інвентарю, нестача коштів на проведення, навіть на поїздки на товаристські змагання і т. ін.). А якщо розглянути дитячий спорт, то фінансування ДЮСШ зовсім нікудишнє. Але ж справжніх спортсменів, які, можливо, в майбутньому будуть представляти нашу країну на змаганнях світового рівня потрібно готувати змалечку. Зараз почали відкривати багато різних спортивних гуртків, але вони майже всі платні і не кожен може дозволити собі, щоб його дитина там займалася, якщо вона і обдарована. Отже, основною метою організаторів є, перш за все, пошук спонсорів та меценатів, які б надали допомогу для проведення спортивних заходів.
Отже, метою даного соціологічного дослідження є, визначити як ставляться громадяни України до проблем розвитку спорту. Доцільно було б використати результати дослідження для проведення необхідних заходів з боку уряду, адже це повинно допомогти проблемі фінансування спорту. Предметом дослідження є: знайти можливі шляхи для вирішення проблеми розвитку вітчизняного спорту. Адже наша країна ще дуже молода і мало хто її знає у світі. Завдяки "Динамо" та братам Кличко (і не тільки) нас вже взнала вся футбольна Європа та Німеччина. Коли ми запитуємо у іноземця, що він знає про Україну, то він скаже Динамо і Чорнобиль. Але, звичайно, буде краще, якщо Україну будуть знати не через такі катастрофи, що сталася в 1986 р., а через її спортсменів та їх досягнення. Це сприяло б і доброму іміджу нашої країни, а ще й запрошенню наших спортсменів на чемпіонати Європи та Світу, що б приносило додаткові кошти в вітчизняний спорт.
Дане дослідження повинно виконати ряд певних завдань. Визначимо їх перелік:
1. Відношення громадян до проблеми розвитку спорту в нашій країні, а також
2. Шляхи та можливі строки подолання виходу з кризового становища в спорті.
3. Кого найбільше цікавлять проблеми розвитку спорту.
4. Визначити, як відносяться громадяни до виступів наших спортсменів на змаганнях високого рівня.
5. Дослідити, як можна привернути більше уваги населення до виступів наших спортсменів та до змагань, що проводяться на території України і не тільки.
Серед методів дослідження доцільно обрати
1) анкетне опитування населення (переважно молоді);
2) аналіз статистичних даних.
Потрібно скласти анкети відкритого типу, щоб зумовити викладання громадянами своїх міркувань та побажань. Такий підхід дозволить поглиблено проаналізувати проблему, імітуючи підхід з точки зору споживача. При аналізі розширених відповідей можуть виплести нові підходи до проблеми та шляхи її вирішення.
Повна інформація про роботу

реферат "Проблеми розвитку спорту в Україні (соціологічне дослідження)" з предмету "Соціологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 06.09.2010 в 19:27. Автором даного матеріалу є Бойка В'ячеслава. З моменту опублікування роботи її переглянуто 910 та скачано 59 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Бойка В'ячеслава...

соціологічне дослідження моделював самостійно, результати достатньо достовірні