Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Філософія

Українська філософіяЗміст

1. Філософська Система Сковороди
2. Зв'язок філософської спадщини Сковороди з сучасністю
3. Філософські погляди П.Д. Юркевича
4. Виділення "філософії серця" в українській філософській думці
5. Ідеї святості в українській філософіі
6. Українська філософія (короткий перегляд)
Висновок
Список літератури

Вступ

Любовь - бесспорно, самое прекрасное чувство человечества? Именно поэтому мы все так любим смотреть фильмы о любви. На сайте krilia-lubvi.ucoz.ru Вы с легкостью сможете фильмы онлайн смотреть бесплатно. Коллекция фильмов постоянно пополняется и является одной из самых больших каталогов фильмов о любви.
Особливістю сучасного періоду розвитку науки є пошук глобальної концептуальної ідеї, свого роду панпарадигми, що замінила б пануючу нині в природознавстві Ньютоно-Картезіанську модель світу. Відповідно до цієї моделі, матерія первинна, розвивається в тривимірному просторі і в часі, що незалежний друг від друга, мають обкреслені границі у виді матеріального світу, що спостерігається візуально, зберігає умовно прийняту лінійної причинно-наслідковий зв'язок. Ця парадигма порівняно молода і базується на роботах таких видатних дослідників епохи Відродження, як Н. Копернік, И. Кеплер, Р. Декарт, И. Ньютон. Вона прийшла, перемінивши Аристотелевсько-Птолемєєвську концепцію будівлі світу, що проіснувала без малого два тисячоріччя.

Повна інформація про роботу

реферат "Українська філософія" з предмету "Філософія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 04.02.2011 в 17:29. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 671 та скачано 60 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...