Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Українська мова

Дiлова українська мова, Г. Г. ГайдамакаВступ

Впроваджений у вищих навчальних закладах курс „Ділове мовлення" покликаний не тільки поновити знання студентів з української граматики, а й опанувати усним та писемним офіційно-діловим стилем мовлення через уміння укладати й оформляти різні документи відповідно до державного стандарту, використовуючи відповідну лексику і термінологію.
Пропоновані методичні рекомендації мають теоретично-практичну спрямованість. Теоретична частина містить основні вимоги до укладання й оформлення документів, практична - спрямована на те, щоб студенти набули навичок укладання конкретних документів, засвоїли правописні норми, правила складання ділових паперів.

Повна інформація про роботу

електронна книга "Дiлова українська мова, Г. Г. Гайдамака" з предмету "Українська мова". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 31.08.2010 в 00:15. Автором даного матеріалу є Г. Г. Гайдамака. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1959 та скачано 320 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Г. Г. Гайдамака...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...